Gez Dolaş:
< Spor Ürünleri kategorisindeki tüm yazılar

Spor Severlere Özel Paket!

Digiturk'ten spor tutkunlarına SporSever Paket! Tüm spor severleri bu kampanyaya bekliyoruz. Digiturk tarafından yapılan Sporsever Paketi Kampanyası kapsamında 12 ay üyelik garantisi verdiğiniz zaman Sporsever Paketi 4 TL`ye, HD üyeliği ise 6 ay boyunca ücretsiz olarak veriliyor. Digiturk Sporsever Paketi ayda 4 TL`ye üstelik HD kalitesiyle. Digiturk SporSever Paketi Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Spor Severlere Özel Paket!

Digiturk SporSever Paketi
Digiturk SporSever Paketi Kampanyası sizleri bekliyor.
Digiturk tarafından yapılan Sporsever Paketi Kampanyası kapsamında 12 ay üyelik garantisi verdiğiniz zaman Sporsever Paketi 4 TL`ye, HD üyeliği ise 6 ay boyunca ücretsiz olarak veriliyor.
Digiturk Sporsever Paketi ayda 4 TL`ye üstelik HD kalitesiyle.
Digiturk SporSever Paketi Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.Digiturk SporSever Paketi Kampanyası
- Sporsever Paketi ayda 4 TL farkla. Üstelik HD keyfiyle.
- Digiturk, bu paketle sporseverlere; tenis, hokey, basketbol gibi değişik ilgi alanlarına göre, bir çok farklı spor kanalı sunuyor.
- Üstelik 12 ay taahhütlü Giriş Paketi üzerine en az bir Keyif Paketi ile başlatacağınız üyeliğinize digiturk com tr’ye özel 6 ay boyunca HD keyfi hediye.
- Böylece Digiturk’teki programların her detayını gerçek gibi izleyebileceksiniz.
- Digiturk üyelerine artık program kaçırmak yok.
- Digiturk ve ulusal kanallara kaçırdığınız popüler dizileri, filmleri ve programları TEKRAR İZLE hizmetiyle Digiturk Play’de ücretsiz izleyebilirsiniz.


Hediyeli KampanyalarDigiturk SporSever Paketi FİYATLAR
- Giriş paketi üzerine her bir 4 TL olan Keyif Paketleri’nden en az biri ile 15,99 TL’ye 12 ay taahhüt verip Digiturk’e üye olana digiturk com tr’ye özel 6 ay boyunca HD keyfi hediye.
* Seçtiğiniz pakette bulunan HD kanalları da izleyebilirsiniz.


Digiturk SporSever Paketi KURULUM
- 12 ay taahhüt verilmesi durumunda kurulum ücretsizdir.
- Digiturk SporSever Paketi Aktivasyon bedeli 30 TL’dir.
- Eğer binada Digiturk merkezi sistemi var ise çanak anten kurulmaz, bina sistemine bağlantı yapılır.
- Ücretsiz kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servisimizce kurulum sırasında alınır.


Digiturk SporSever Paketi UYDU ALICI
- Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.


Digitürk Paketleri


Digiturk SporSever Paketi DETAYLAR
- Üye olduğunuz pakette bulunan tüm HD kanalları bu teklif kapsamında izleyebilirsiniz.
- Ayda 19,99 TL’ye HD Giriş Paketi + en az 2 Keyif Paketi ‘ne 12 ay taahhüt verilmesi durumunda 2012 – 2013 SporToto Superlig sezonu başladığında ilk ay Lig TV ve tüm Keyif Paketleri açık olur.
- Fenerbahçe-Galatasaray derbisini, üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyeleri seyredebileceklerdir.
- Digiturk SporSever Paketiniz dışındaki kanalları, Müşteri Hizmetlerini arayarak (212 473 73 73) üyeliğinize ekletebilirsiniz.
- Digiturk SporSever Paketi Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerlidir.

Başlık: Spor Severlere Özel Paket!

Diğer haberler: digiturk, digiturk sporsever, spor paketi, paketler digiturk, ,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi