Gez Dolaş:
< Elektronik kategorisindeki tüm yazılar

Vodafone Hekesi Samsung S3 Sahibi Yapıyor

Evet yanlış duymadınız tarifenize ek ayda sadece 5 tl ye samsung galax mini sahibi olmak istiyorsanız tüm cep merkezi şubeleri sizi bekliyor. Bu fırsat kaçmaz Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyası sizleri bekliyor. Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Tarifeye Ek Ayda 5 TL. Samsung Galaxy S3 Mini Tarifeye Ek Ayda 9 TL’den başlayan fiyatlarla. Numarasını Vodafone taşıyanlara ise ayda sadece 5 TL’den başlayan fiyatlarla. Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyası 31 Mart 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Vodafone Hekesi Samsung S3 Sahibi Yapıyor

Vodafone Hekesi Samsung S3 Sahibi Yapıyor

Samsung Galaxy S3
Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyası sizleri bekliyor.
Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Tarifeye Ek Ayda 5 TL.
Samsung Galaxy S3 Mini Tarifeye Ek Ayda 9 TL’den başlayan fiyatlarla.
Numarasını Vodafone taşıyanlara ise ayda sadece 5 TL’den başlayan fiyatlarla.
Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyası 28 Şubat 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.Samsung Cep Telefonları vodafone ile sizlerin oluyor


Samsung Galaxy S3 Mini Kampanya Detayları
- Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanya portföyünde yer alan cihazlar fiyatlarına ve teknolojik özelliklerine göre ACAİP Ekonomik, ACAİP Popüler ve ACAİP Teknolojik diye 3 temel kategoriye ayrılmıştır.

- ACAİP Ekonomik cihazlar:
* Nokia 603, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy W, BlackBerry Curve 9360, HTC Desire X ve BlackBerry Bold 9790 modelleri

- ACAİP Popüler cihazlar:
* Samsung Galaxy S II, LG Optimus 3D Max, HTC One S, BlackBerry Bold 9900 modelleri

- ACAİP Teknolojik cihazlar:
* Samsung Galaxy S III (16GB ve 32GB) ile iPhone 4S (16GB, 32GB ve 64GB) modelleri

- Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanya kapsamında Samsung Galaxy W ve Samsung Galaxy S II modelleri haricindeki telefonlar için Numara Taşıma ile son 30 gün içerisinde Vodafone’a gelen abonelere fiyat avantajlı özel kurgular sunulacaktır.

- Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanya taahhüt süresi 24 aydır.

- Samsung Galaxy S3 Mini Kampanya kapsamında abonelerin seçmiş oldukları paketlerde yer alan tarifelerin özellikleri mevcut tarife özellikleriyle aynıdır; tarife detaylarına vodafone com tr sayfasından erişilebilir.

- Abonenin tarife kapsamında kazandığı dakikalar, SMS’ler ve veri üçüncü şahıslara transfer edilemez; kullanılmayan dakika, SMS ve veri bir sonraki aya devretmez.

- Abonenin seçmiş olduğu tarifenin esasları mevcuttakiyle aynıdır.

- İlgili paketin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik ücretleri ayrıca ücretlendirilir.

- Yurtdışı kullanımlarda standart roaming tarifesi geçerli olur.

- Abonelerin paketler arası geçiş yapmalarına belirli kurallar karşılığında izin verilmektedir: aboneler sadece kampanyaya giriş yaptıkları pakete göre eşit veya daha üst bedelli paketlere geçiş yapabilirler ve daha sonra eski paketlerine geri dönebilirler. Aboneler üst pakete geçtiklerinde aldıkları indirim miktarı değişmez, kampanyaya giriş yaptıklarında hakettikleri indirim miktarı tüm kampanya süreleri boyunca geçerli olur.

- Bir GSM numarası sadece bir kere kampanyadan yararlanabileceklerdir.

- Bireysel müşteri numarasına bağlı sadece 1 abonelik (GSM numaraları) aynı anda kampanyadan faydalanabilir.

- Hattın iptal edilmesi, dondurulması, kısıtlanması, kapatılması, devredilmesi, faturasız hatta çevrilmesi, ve/veya numara taşınabilirliği kapsamında başka bir operatöre geçilmesi, kampanyada yer alan tarife paketleri dışında bir pakete veya daha düşük bedelli bir pakete geçilmesi durumunda tarifeden verilen indirim kaldırılacak ve aboneye cezai şart tutarı yansıtılacaktır.

- Cezai şart tutarı, cihazın taahhütname imza edildiği tarihte Vodafone tarafından belirlenen kampanyaya özel son kullanıcı fiyatından, kampanyaya aykırı durumun meydana geldiği tarihe kadar cihaz taksit bedeli altında yapılmış ödemelerin düşülmesi suretiyle, kurumun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hesaplanacaktır. Bu tutara ayrıca tarife bedeli üzerinden verilmiş indirimler de eklenecektir. Kampanyadan kredi kartlı olarak yararlanacak aboneler için abone kampanyadan ilk 12 ay içerisinde çıkmışsa, kalan avans tutarının da yansıtılarak ceza faturasından düşülecek, geri kalan aylara ait cezai tutar ise abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacaktır. Kredi kartsız yararlanan abonelerde cezai şart tutarı abonenin çıkacak ilk faturasına yansıtılacak ve aboneden tamamı tahsil edilecektir.

- Son 8 aydır faturalı Vodafone abonesi olan ve son 8 aylık faturaları toplamı en az 350 TL olup faturalarını düzenli ödeyen aboneler kampanyaya kredi kartsız katılabileceklerdir. Bu kriterleri sağlamayan aboneler Vodafone tarafından belirlenen tutarı kampanya kapsamında yer alan banka kredi kartları ile 12 eşit taksit ile ödeyerek dahil olabilirler.

- Numara Taşıma’ya özel tekliflerden yararlanacak aboneler kampanyadan sadece kredi kartıyla yararlanabilir.

- Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyadan kredi kartıyla yararlanacak müşteriler sadece anlaşmalı bankaların kredi kartıyla kampanyaya dahil olabileceklerdir. Aboneler kampanyadan Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ve Akbank kredi kartı kullanıcıları yararlanabilir. Yapıkredi WorldCard, Fortis WorldCard, Vakıfbank WorldCard, Anadolubank WorldCard, Garanti Bankası Bonus Card, Garanti Bankası Shop&Miles Card, Garanti Bankası American Express Card, Denizbank Bonus Card, TEB Bonus Card, Teb World Card, Şekerbank Bonus Card, Akbank Axess Card, Akbank Carrefour Axess Card, Akbank Citi Axess Card, Akbank Fish Card, Flexi ve Akbank Wings Card`ları ile kampanyadan yararlanabilir.

- Samsung Galaxy S3 Mini Kampanya kapsamında yer alan aboneler aksini belirtmediği sürece kampanya taahhüt süreleri bitmiş olsa dahi, aylık paket (cihaz temlik bedeli hariç) kullanımına devam edecek olup, indirim bedelleri sona erecektir.

- Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyaya ait cihazlarda oluşabilecek arıza veya herhangi bir nedenle yapılacak olan geri iade işlemlerinden sorumluluk ithalatçı firma, satışın yapıldığı mağazaya aittir.

- Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyaya Red tarifelerini seçerek katılan bireysel aboneler Vodafone Red ayrıcalıklar dünyasından yararlanmaya hak kazanır. Vodafone Red dünyasına bireysel aboneler katılabilir. Red’e katılan aboneler redvodafone.com’da yer alan Vodafone Red dünyasına ait bütün koşulları kabul etmiş sayılırlar.

- Vodafone, tarife ve kampanya özelliklerinde ve ücretlendirmesinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkının saklı tutar.

- Tarife üzerinden yapılan indirimler kampanya süresince geçerli olup, taahhüt süresinin sonunda abone kullandığı tarifenin güncel indirimsiz fiyatı üzerinden ücretlendirilecektir.

- Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan yararlanamazlar.

- Bir abone aynı anda sadece 1 kampanyadan yararlanabilir (dolayısı ile bu kampanyaya dahil olan aboneler MNP kampanyasından yararlanamazlar.)

- Vodafone Samsung Galaxy S3 Mini Kampanya sonlanma tarihi 31 Mart 2013’tür.


Cep Telefonları Fiyatları 2013Samsung Galaxy S3 Mini Şebeke
GSM şebeke GSM, HSDPA (3G)
Servis 850, 900, 1800, 1900, 2100
Bağlantılar
Bluetooth v4.0 with A2DP
Kızılötesi Bilinmiyor
Wi-Fi(WLAN) Evet
USB MicroUSB v2.0
Faks / Veri Bilinmiyor
Samsung Galaxy S3 Mini Ekran
Ana ekran Super AMOLED capacitive touchscreen
Renkli ekran 16M renkler
Boyutlar 101.6 mm.
Çözünürlük 800 x 480 piksel
Dış ekran Hayır
Bellek
Dahili bellek 16GB
Harici bellek 32GB
Bellek Kartı yuvaları 1
Bellek kartı tipleri MicroSD
Samsung Galaxy S3 Mini Temel özellikler
Pil Li-Ion 1500 mAh
Bekleme süresi Bilinmiyor
Konuşma süresi Bilinmiyor
Arama
Tireşim Evet
Foto ID Evet
Melodiler MP3, WAV
Samsung Galaxy S3 Mini Kamera
Kamera Evet
Megapiksel 5 megapiksel
Maks. fotoğraf çözünürlüğü 2592x1944 piksel
Dijital zum Hayır
Optik zum Hayır
Otomatik netleme Evet
Flaş Evet
Video kayıt Evet
İkinci (dahili) kamera Evet
Samsung Galaxy S3 Mini Mesaj
SMS Evet
MMS Evet
T9 metin girişi Evet
E-posta Evet
HTML tarayıcı Evet
Samsung Galaxy S3 Mini Multimedya
FM radyo çalar Evet
Java desteği Evet
Ses çalar AC3, eAAC, FLAC, MP3, WAV
Video oynatma DivX, H263, H264, MP4, WMV, xVID
Samsung Galaxy S3 Mini Özellikler
Melodi ekleme Evet
Ajanda fonksiyonları Organizer, Push Email, IM, RSS
Görüntülü görüşme Evet

Başlık: Vodafone Hekesi Samsung S3 Sahibi Yapıyor

Diğer haberler: Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S3 mini, vodafone aylık 5 tl Samsung Galaxy S3, 5 tl ye Samsung Galaxy S3,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi