Gez Dolaş:
< AVM kategorisindeki tüm yazılar

Kayseri Park 3 Adet Kia Araç Veriyor

Şu sıralar kayserililer güzel bir kampanyaya kucak açmış durumda. Kayseri park yeni yılın yaklaşması ile çekilişler 3 adet kia veriyor. Kayseri Park Alışveriş Merkezinin Beklenen Kampanyası Başladı! Kayseri Park’tan Alışverişini Yap, Yeni Yılda 3 Kia’dan birini sen kap… Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi yeni yıl kampanyası kapsamında üç şanslı ziyaretçisini son model Kia sahibi yapıyor.

Kayseri Park 3 Adet Kia Araç Veriyor

Kayseri Park 3 Adet Kia Araç Veriyor

Kayserinin alışveriş mezkezi kia araç dağıtıyor
Kayseri Park Alışveriş Merkezinin Beklenen Kampanyası Başladı!

Kayseri Park’tan Alışverişini Yap, Yeni Yılda 3 Kia’dan birini sen kap…

Kayseri Park Alışveriş ve Yaşam Merkezi yeni yıl kampanyası kapsamında üç şanslı ziyaretçisini son model Kia sahibi yapıyor.


Kayseri Park’ın ‘Beklenen Kampanya’ sloganıyla duyurduğu kampanyası 8 Aralık Cumartesi günü saat 10.00’da başladı. İncar Otomotiv işbirliği ile organize edilen kampanya kapsamında üç kişiye 2012 model Kia Yeni Rio, Kia Yeni Cee’d ve Kia Sportage hediye ediliyor.

31 Mart 2013’te saat 23.00’da bitecek olan kampanyaya katılmak için Kayseri Park’ta bulunan mağazalardan aynı gün içerisinde 50 lira ve katları tutarında alışveriş yapmak yeterli olacak. Danışma noktasında fatura veya fişlerini Renk Kart’ına işleten ziyaretçiler kampanyaya katılabilecek.

Kazanan talihliler, Zaman Gazetesi’nde 16 Nisan 2013 Salı günü ilan edilecek. Kampanya kapsamında bir kişiye 2012 model gümüş renginde Yeni Kia Rio, bir kişiye kırmızı Yeni Kia Cee’d ve bir kişiye de beyaz Kia Sportage hediye edilecek.

Başlık: Kayseri Park 3 Adet Kia Araç Veriyor

Diğer haberler: kayseri park, kayseri avm, kayseri park 3 adet kia, kayseri avm kia araç veriyor,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi