Gez Dolaş:
< Elektronik kategorisindeki tüm yazılar

Vatan Bilgisayardan Yeni Şubeler Yeni Kampanyalar

Vatan Bilgisayar, Çorum'da Açılışını yaptığı yeni şubesi için Yeni kampanyalar düzenledi. Neredeyse tüm ürünlere %25'e varan indirimler uygulayan Vatan Bilgisayar Türkiye'nin önde gelen teknoloji mağazalarından. Vatan Bilgisayar Çorum Mağazasının Açılışa Özel Teknoloji Severlere 21-22-23 Aralık Tarihlerinde 13 Bin Teknoloji Ürününde Geçerli %25 İndirim Fırsatı Sunuyor.

Vatan Bilgisayardan Yeni Şubeler Yeni Kampanyalar

Vatan Bilgisayardan Yeni Şubeler Yeni Kampanyalar

Vatan Bilgisayar Çorum Mağazası Açılışına Özel Kampanya

Türkiye Genelinde Başlattığı Mağaza Açma Atağına Aynı Hızla Sürdüren Vatan Bilgisayar, 2012 Yılını Çorum‘Da Açtığı 64’ncü Mağazasıyla Kapatıyor. Teknoloji Perakendeciliğinde Yatırımlarını Artıran Vatan Bilgisayar, Her Mağazasında Yaklaşık 50 Çalışan İstihdam Ederken 2013 Yılı İtibariyle Hatay, Bursa, İstanbul, İzmir Ve Osmaniye’de Yeni Mağaza Açılışları Gerçekleştireceğini Açıkladı. Vatan Bilgisayar Çorum Mağazasının Açılışa Özel Teknoloji Severlere 21-22-23 Aralık Tarihlerinde 13 Bin Teknoloji Ürününde Geçerli %25 İndirim Fırsatı Sunuyor.

Türkiye’de hızla gelişen teknoloji perakendeciliğinin öncüsü Vatan Bilgisayar yatırımlarını artırarak 2012 yılını Çorum’da açtığı 64’ncü mağazası ile kapatıyor. Cazip indirim kampanyalarıyla müşterilerine birçok avantaj sunan iddialı alışveriş fırsatları ile bulunduğu illerde teknoloji tutkunlarının ilk tercihi olan Vatan Bilgisayar, teknoloji severlere Çorum Mağazası’nın açılışına özel yüzde 25 indirim ve Bonus ile Axess kredi kartı sahiplerine 10 taksit fırsatı sunuyor.Vatan Çorum Hiperstore’un açılışına özel 21-23 Aralık tarihleri arasında sunulan kampanyada televizyon, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, notebook, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera gibi ürünlerin yanı sıra küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ile mutfak aletleri gibi 13 bin teknoloji ürünü yer alıyor. Yeni yıla sayılı günlerin kaldığı şu günlerde sevdiklerine teknolojiyi armağan etmek isteyen Çorumluların her türlü teknoloji ihtiyacı için bu cazip indirim ve taksit fırsatı sadece üç gün geçerli olacak.

Vatan Bilgisayar’ın 64’ncü mağazası Çorum Hiperstore ile bin 800 metrekarelik alanda teknoloji severlere hizmet verirken yaklaşık 50 çalışan istihdam ediyor. Çorum Hiperstore’da teknoloji severleri, ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda en uygun ürüne yönlendiren, satış danışmanlığı adına Vatan Akademi’de yaklaşık 30 gün boyunca teorik ve pratik eğitim gören uzman personeller karşılıyor.

Mağaza açılışında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan “Bugün, teknoloji severlerle bu mağazada buluşmaktan çok mutluyuz. Vatan Bilgisayar, çok kısa sürede hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. 2012 yılına 46 mağaza ile başladık 64 mağaza ile kapatıyoruz. Yeni yılın başında Hatay, Bursa, İstanbul İzmir ve Osmaniye illerinde 5 yeni mağaza için anlaşmalarımızı yaptık. Açılan her yeni mağazamızla birlikte yaptığımız indirim kampanyamıza ilgi ve talep artıyor. 2013 yılında tüketicilerimize daha da yakınlaşıyoruz” dedi.

1983 yılından beri uzman teknoloji ekibiyle en iyi hizmeti sunan, Vatan Bilgisayar en seçkin dünya markalarını bünyesinde toplayarak 13 bin ürün yelpazesiyle Çorumluların elektronik eşya ihtiyaçlarını karşılarken, “en kaliteli teknolojiyi, en cazip fiyatla” sunacak.

Başlık: Vatan Bilgisayardan Yeni Şubeler Yeni Kampanyalar

Diğer haberler: vatan bilgisayar çorum şubesi, vatan bilgisayar kampanyaları, vatan computer, en son vatan computer kampanyaları,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi