Gez Dolaş:
< Eğitim kategorisindeki tüm yazılar

Beyaz Eşyada Bonuslulara Özel Kampanya

Yılbaşı girdi girecek derken indirimlerde peşi sıra devam ediyor. Bonus kartlılara özel beyaz eşya markalarında süper kampanyalar sizleri bekliyor...
Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyası sizleri bekliyor. Beyaz Eşya Markaları`nda Bonus`a özel +8 Taksit ve 3 ay erteleme fırsatını kaçırmayın. Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyası 9 Kasım 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında, bonus program üyesi yetkili bayilerde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir. Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.

Beyaz Eşyada Bonuslulara Özel Kampanya

Beyaz Eşyada Bonuslulara Özel Kampanya

Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyası

Bonus beyaz eşya kampanyası

Beyaz Eşya Markalarında Kampanyası
Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyası sizleri bekliyor.
Beyaz Eşya Markaları`nda Bonus`a özel +8 Taksit ve 3 ay erteleme fırsatını kaçırmayın.
Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyası 9 Kasım 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında, bonus program üyesi yetkili bayilerde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyası 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacaktır.
Beyaz Eşya Fiyatları 2013


Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanya Detayları
- Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyası 9 Kasım 2012 ve 31 Aralık 2012 tarihleri arasında, bonus program üyesi yetkili bayilerde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.
- Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanya dahilinde 2 - 4 arası taksitlere +8 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 5 taksitte +7 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 6 taksitte +6 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek 7 taksitte +5 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 8 taksitte +4 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 9 taksitte +3 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 10 taksitte +2 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 11 taksitte +1 taksit eklenecek ve 3 ay ertelenecek, 12 taksit 3 ay ertelenecektir.
- Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Miles&Smiles Kredi Kartı, Miles&Smiles Business Kredi Kartı, Shop&Miles, Shop&Miles Business, Garanti American Express, Denizbank Bonus, Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Eurobank Tekfen Bonus, Abank Bonus Card, PTT Bonus, Tekstilbank Bonus ve Bonus Business kartlarla yapılan alışverişler dahildir.
- Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyaya mail order ve sanal POS`lar dahildir.


2013 Beyaz Eşya Markaları


- American Express Business Card’lar ve Ekspres Limit’le yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
- Flexi Kart’ların kampanyaya katılımı için "EVET BEYAZESYA" yazıp bir boşluk bırakıp kartın son altı hanesini 3340‘a SMS gönderdikten sonra alışveriş yapılması gereklidir.
- Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyaya dahil olan işyerlerinin sliplerinde “BU ALIŞVERİŞE + 8 TAKSİT EKLENECEK VE ÖDEME 3 AY ERTELENECEK" şeklinde bir mesaj çıkacaktır.
- Erteleme istemeyen kart kullanıcıları için; ödeme sırasında 2 ile 9 arası herhangi bir taksit seçeneğini kart hamiline teklif edebilmesi için 1 TKST işlemlerine esnek ilave 8 taksit ugyulaması eklenmiştir. Böylece yüksek taksit veya erteleme istemeyen tüketiciler için alternatif taksitler sunulmaktadır. Bu uygulama kampayaya katılan kartlar için geçerlidir.
- Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyanın geçerli olduğu beyaz eşya markaları: Arçelik, Beko, Altus, Ariston, Electrolux, Miele, Uğur Soğutma, Vestel, Regal, Tefal, Arzum.


Başlık: Beyaz Eşyada Bonuslulara Özel Kampanya

Diğer haberler: Beyaz Eşyada Bonuslulara Özel Kampanya, Beyaz Eşya Markalarında Taksit Kampanyası, Bonus beyaz eşya kampanyası,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi