Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

Aveadan Samsung Kampanyası

Avea ile samsung kamera kazanma şansı sizleri bekliyor. Avea yılbaşına özel samsung galaxi kamera telefonu kazanma şansı yakalıyorsunuz. Samsung telefonunuz Avea'da sizi bekliyor...

Aveadan Samsung Kampanyası

Aveadan Samsung Kampanyası

Avea Yılbaşı Özel Kampanya

Samsung Galaxy Camera Avea Sizi bekliyor

Avea Samsung Galaxy Camera Kampanyası

Samsung Galaxy Camera, Avea’nın birbirinden avantajlı internet paketi teklifleri ile ayda 80TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu


Teknolojinin en son trendlerini ve cihazlarını müşterileri ile buluşturan Avea, Samsung’un yeni nesil dijital fotoğraf makinası Samsung Galaxy Camera’yı Avea İletişim Merkezleri’nde müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarladığı internet paketleriyle satışa sundu. Cihaz bu sayede ilk kez kampanyalı olarak Avea mağazalarında müşterileriyle buluşuyor.

Avea’nın avantajlı internet paketleri; 24 ay taahhütle ve ayda 80TL olan 250 MB’lık paketi, ayda 84TL olan 1 GB’lık paketi ve ayda 90 TL olan 2 GB’lık paketi içeriyor. Peşin fiyatına 1699TL’ye sunulan Samsung Galaxy Camera’yı peşin ödeme seçeneğiyle alan Avealılara ilk üç ay boyunca 250 MB’lik internet paketi hediye edilecek.

Avea İletişim Merkezleri’nde fotoğraf tutkunlarını ile buluşan Samsung Galaxy Camera, Android Jelly Bean işletim sisteminin güçlü performansıyla fark yaratırken özel profesyonel çekim modları, 21x süper zoom ve fotoğraf rötuş özellikleri ve ücretsiz fotoğraf uygulamaları ile dijital fotoğrafçılıkta profesyonel sonuçlar almaya olanak veriyor.

4.8 inç’lik HD süper net dokunmatik ekrana sahip olan Galaxy Camera’nın 3G ve Wi-Fi ağlarına direk bağlanabilme özelliği; fotoğrafları sosyal ağlarda ve Instagram uygulamasında yayınlamaya imkan sağlıyor.

Bulut kullanımı ile otomatik yedekleme yapan Samsung Galaxy Camera; smart mode teknolojisiyle fotoğrafları detaylı görüntülerle sunarken, bir çok multimedya içeriğin yanı sıra Google Play Marketteki yüzbinlerce içeriğe de erişim sağlıyor.

Başlık: Aveadan Samsung Kampanyası

Diğer haberler: Aveadan Samsung Kampanyası, Avea Yılbaşı Özel Kampanya, Samsung Galaxy Camera Avea Sizi bekliyor, Avea Samsung Galaxy Camera Kampanyası,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi