Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

Turkcell İle Evden Her Yöne Çok Ucuza Konuşma Fırsatı

Türkcell indirim kampanyalarına şimdede evden başlamış bulunmakta. Ev telefonunuz yok ise Türkcell size bu konuda her türlü desteği sunmuş bulunmakta.. Acele Türkcell'e Koşun...

Turkcell İle Evden Her Yöne Çok Ucuza Konuşma Fırsatı

Türkcell İle Evden Her Yöne Çok Ucuza Konuşma Fırsatı

Türkcell evden her yöne kampanyası

Evden heryöne nar kampanyası

Evim Her Yöne Nar Kampanyası Turkcell

Turkcell Evim Her Yöne Nar Kampanyası sizleri bekliyor. Turkcell Evim Her Yöne Nar Kampanyası Ayda sadece 4 TL. Evdeki Hesaba Uyan Paket! Evden her yönü rahatça cepten arayın, ev telefonuna ekstra ücret ödemeyin. Her Yöne Nar Paketi olan Hazır Kart`lılar, Turkcell Evim Her Yöne Nar Paketi`yle evden her yönü aramak artık çok ekonomik. Turkcell Evim Her Yöne Nar Paketi`yle her yöne 50 TL ayda sadece 4 TL. Turkcell Evim Her Yöne Nar Kampanyası 31 Mayıs 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.Turkcell Evim Her Yöne Nar
Turkcell Evim Her Yöne Nar Kampanyası sizleri bekliyor.
Turkcell Evim Her Yöne Nar Kampanyası Ayda sadece 4 TL.
Evdeki Hesaba Uyan Paket.
Evden her yönü rahatça cepten arayın, ev telefonuna ekstra ücret ödemeyin.
Her Yöne Nar Paketi olan Hazır Kart`lılar, Turkcell Evim Her Yöne Nar Paketi`yle evden her yönü aramak artık çok ekonomik.
Turkcell Evim Her Yöne Nar Paketi`yle her yöne 50 TL ayda sadece 4 TL.
Turkcell Evim Her Yöne Nar Kampanyası 31 Mayıs 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.


Turkcell Tarifeleri

Turkcell Evim Her Yöne Nar Kampanyası Fiyatı
- Ayda sadece 4 TL`ye evden yurt içi Her Yöne 50 TL’lik konuşabilirsiniz.
- Fiyatlara tüm vergiler dahildir.


Turkcell Nar Kampanyası


Turkcell Evim Her Yöne Nar Kampanya Detayları
- Kampanyadan “25 TL’ye 100 TL Veren Nar” ve “30 TL’ye 150 TL Veren Nar” paketlerinden bir tanesini kullanan bireysel Turkcell`liler yararlanabilir.
- Kampanyaya katılım için “25 TL’ye 100TL Veren Nar” ve “30TL’ye 150TL Veren Nar” paketlerinin kullanılmaya başlanmasından en fazla 5 gün içerisinde EVIM Her Yöne Nar paketinin aktive edilmesi gerekmektedir.
- Paket aboneliği için gönderilen başvuru SMS’i ve 8008 IVR’ı aramak ücretsizdir.
- Turkcell Evim Her Yöne Nar Paketi`ne aboneliğiniz varsa, ev alanınızdan yurt içi herhangi bir yöne yaptığınız aramada, “Evinizdeyken Arama” anonsu duyarsınız. Bu anonsu duyduğunuzda, başka öncelikli paketiniz yoksa, konuşmanız, Turkcell Evim He rYöne Paketi’ndeki dakikalarınızdan düşer. Ev alanınızı 8008`i arayarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Ev alanınızı kendiniz belirlemediğiniz durumda, son kullanımlarınıza göre otomatik belirlenir. Eğer evdeyken yaptığınız aramalarda anons duyamıyorsanız, anonsu duyamadığınız alandan ücretsiz olarak 8008`i aramanız yeterlidir. Gerekli yönlendirmeler sesli yanıt sisteminde yapılır. Böylece anons duyamadığınız alan da ev alanınız içine eklenir. Önceden anons duyduğunuz yerden, anonsu duymamaya başladığınız durumlarda, 532 Turkcell Müşteri Hizmetleri`ni arayabilirsiniz.
- Turkcell Evim Her Yöne Nar Paketi, Hazır Kart`lılar için 30 gün boyunca geçerlidir.
- Paket dahilindeki konuşmaların ücretlendirme periyodu:
- Hazır Kart aboneleri için 60 sn.dir.
- Turkcell Evim Her Yöne Nar Kampanyası Fiyatlara %18 KDV ve %25 Özel İletişim Vergisi dahil, telsiz kullanım ücreti ve telsiz ruhsat ücreti dahil değildir.

Başlık: Turkcell İle Evden Her Yöne Çok Ucuza Konuşma Fırsatı

Diğer haberler: Türkcell İle Evden Her Yöne Çok Ucuza Konuşma Fırsatı, Türkcell evden her yöne kampanyası, Evden heryöne nar kampanyası, Evim Her Yöne Nar Kampanyası Turkcell,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi