Gez Dolaş:
< Banka kategorisindeki tüm yazılar

Eğitim Kredisi Akbank'da

Eğitim kredisi almak için Akbank size çok iyi destek oluyor. Masrafsız çok cüzzi faziler ile eğitim kredisi almak için acele edin. En yakın şubelerimize bekliyoruz...

Eğitim Kredisi Akbank'da

Eğitim Kredisi Akbank'da,

Akbank eğitim kredisi,

Akbankda masrafsız eğitim kredisi

Akbank Eğitim Kredisi İle Sabancı’da Executive MBA Fırsatı!
1 gün önce eklendi58 defa incelendi0 kişinin favori listesinde


Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA planlarınızı ertelemeyin!

Sabancı Üniversitesi ve Akbank işbirliğinde geliştirilen özel kredi ürünü ile Executive MBA ödemelerinizi rahatça yapabilirsiniz. Uzun vade, avantajlı faiz/masraf ve esnek ödeme seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kapsamında, sadece Sabancı Üniversitesi Executive MBA katılımcılarına özel indirimli faiz oranlarından faydalanabilir, 2 yıla kadar %0,95 , 5 yıla kadar %0,89 faiz oranları ile kredinizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz okul ücretinin tamamı kredilendirilebilir, ya da ihtiyacınız olan tutar kadar dönemlik kredi kullanabilirsiniz.

Üstelik isterseniz ilk aylardaki ödemelerinizi rahatlatmak için 8 aya kadar ödemesiz dönemli veya ilk 1 yıl sadece faiz ödemeli kredi seçeneklerinden faydalanıp, ilk yıl taksitlerinizin oldukça düşük olmasını sağlayabilirsiniz.

Kredi kullandırımınız, kampüs içindeki Sabancı Üniversitesi şubesinden yapılır. Krediye dilediğiniz bir dönemde başvurabilirsiniz, kullandığınız kredi tutarı okulun hesabına doğrudan aktarılacaktır. Sabancı Üniversitesinde EMBA Kredisi’ne Başvuru için kimlik belgesi ve gelir belgesi yeterlidir.

Executive MBA’e özel kredi olanakları hakkında detaylı bilgiyi Sabancı Üniversitesi Executive MBA tanıtım ofisinden veya Akbank Sabancı Üniversitesi şubesinden öğrenebilirsiniz.

Başlık: Eğitim Kredisi Akbank'da

Diğer haberler: Eğitim Kredisi Akbank'da, Akbank eğitim kredisi, Akbankda masrafsız eğitim kredisi,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi