Gez Dolaş:
< Banka kategorisindeki tüm yazılar

Ing Banktan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Ing banktan dosya masrafsız kredi fırsatı sizleri bekliyor. Kamu çalışanlarına özel olan bu kredi kampanyasını kaçırmamak için acele edin...

Ing Banktan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Ing Banktan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi,

Ing ucuz kredi kampanyası,

Ing bankdan dosya masrafsız kredi,

Kamu Çalışanlarına Özel Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi İng Bank


İng Bank Kamu Çalışanlarına Özel Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası sizleri bekliyor. Kamu çalışanları, sadece nüfus cüzdanlarıyla başvuruda bulunarak, dosya masrafı ödemeden ve hiçbir evrakla uğraşmadan %1,09 faiz oranıyla 100.000 TL’ye kadar 60 aya varan vadelerle ING Bank’ın ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilecek. İng Bank Kamu Çalışanlarına Özel Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası 28 Şubat 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.Kamu Çalışanlarına Özel Kredi
İng Bank Kamu Çalışanlarına Özel Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası sizleri bekliyor.
Kamu çalışanları, sadece nüfus cüzdanlarıyla başvuruda bulunarak, dosya masrafı ödemeden ve hiçbir evrakla uğraşmadan %1,09 faiz oranıyla 100.000 TL’ye kadar 60 aya varan vadelerle ING Bank’ın ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilecek.
İng Bank Kamu Çalışanlarına Özel Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanyası 28 Şubat 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.


İhtiyaç Kredileriİng Bank Kamu Çalışanlarına Özel Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi Kampanya Detayları
- Kamu çalışanları, sadece nüfus cüzdanlarıyla başvuruda bulunarak, dosya masrafı ödemeden ve hiçbir evrakla uğraşmadan %1,09 faiz oranıyla 100.000 TL’ye kadar 60 aya varan vadelerle ING Bank’ın ihtiyaç kredisi fırsatından yararlanabilecek.
- ING Bank, yeni yılın ilk müjdesini kamu çalışanları için veriyor.
- Kredi kampanyası kapsamında kamu çalışanları %1,09 faiz oranıyla, 100.000 TL’ye kadar 60 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi kullanabilecek.
- Dosya masrafı ya evrakla uğraşmak yok.
- Kamu çalışanları, dosya masrafı ödemeden, hiçbir evrakla uğraşmadan, sadece nüfus cüzdanlarıyla bu çok özel kredi fırsatından yararlanabilecek.
- Kampanya detayları hakkında ayrıntılı bilgiye tüm ING Bank şubelerinden, ingbank com tr ve 0850 222 0600 numaralı müşteri hizmetlerinden ulaşılabilir.

Başlık: Ing Banktan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi

Diğer haberler: Ing Banktan Kamu Çalışanlarına Özel Kredi, Ing ucuz kredi kampanyası, Ing bankdan dosya masrafsız kredi, Kamu Çalışanlarına Özel Dosya Masrafsız İhtiyaç Kredisi İng Bank,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi