Gez Dolaş:
< Haberler kategorisindeki tüm yazılar

Facebook'da Profilime Kimler Bakmış

Facebook'da profilime kimler bakmış diyorsan yeni gelişmeyi bu yazımızdan okuyabilirsin. Facebook kimler bakmış özelliği çok yakında facebookda...

Facebook'da Profilime Kimler Bakmış

Facebook'da Profilime Kimler Bakmış,

Facebbook kimler bakmış,

Facebook profilime kimler baktı görebilirmiyim,

Facebook kimler baktı

Facebook, sürekli olarak denediği ve test ettiği özelliklere bir yenisini daha ekledi.


Bu özellik sayesinde, yüklediğiniz fotoğraflara kimlerin baktığını görebileceksiniz.

Geçtiğimiz aylarda gelen yeniliklerle birlikte, Facebook üzerinden yapılan sohbetlerde yollanılan mesajların karşı taraf tarafından görülüp görmediği gibi özellikler devreye alınmıştı.

Yine aynı şekilde Facebook’taki sayfa yöneticileri de, yolladıkları bir içeriğin kaç kişi tarafından görüldüğünü görebiliyordu. Şimdi bu özellikler gelişmeye devam ediyor ve artık yüklenen fotoğraflara kimlerin baktığını da görebileceksiniz.

Kimler bakmış?

Facebook ilk çıktığı zamandan beridir bir efsane olan, “profilime kim bakmış?” uygulamaları çıksa da, bu tarz uygulamalar ya virüslü eklentiler içeriyordu ya da hiç işe yaramıyorlardı. Kısacası bu Facebook’un kendi içerisinde verdiği bir rapor değildi.

Gelen yeni özellikle birlikte, Facebook’taki gruplarda yüklenen fotoğrafların grubun hangi üyeleri tarafından görüntülendiği açıkça yazacak.

Facebook test ediyor

Facebook, yeni özellikleri devreye almadan önce belli bir kullanıcı üzerinde bu özellikleri test ediyor ve gelen tepkilere göre yeni özellikleri geliştirerek yayına alıp almama kararı alıyor.

Sizce bu özellik gerekli bir özellik mi?
Sizin hangi fotoğraflara baktığınızın bilinmesini ya da sizin fotoğraflarınıza bakanların listesini görmeyi ister misiniz?

Başlık: Facebook'da Profilime Kimler Bakmış

Diğer haberler: Facebook'da Profilime Kimler Bakmış, Facebbook kimler bakmış, Facebook profilime kimler baktı görebilirmiyim, Facebook kimler baktı,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi