Gez Dolaş:
< Haberler kategorisindeki tüm yazılar

Müslüm Gürses Öldü mü ?

Herkesin heyecanla sonucunu beklediği müslüm gürses ölüdümü tartışmaları devam ediyor. Çok zamandır yoğun bakımda yatan Müslüm Gürses'in Son durumu buyrun...

Müslüm Gürses Öldü mü ?

Müslüm gürses vefat etti,

Müslüm gürses öldümü,

Müslüm gürsesin son durumu,

Müslüm gürses eşinden açıklama,

Muhterem Nur Müslüm gürses açıklaması

Herkes Müslüm Gürses'in hastaneden taburcu olacağı günü beklerken, sanatçıdan üzücü haber geldi.


Kasım ayında by-pass ameliyatı geçiren; sonrasında karaciğer ve böbrek yetmezliği sorunu yaşayan, Müslüm Gürses'in yoğun bakım süreci uzadı. Nedeni ise 59 yaşındaki sanatçının akciğerinde gelişen enfeksiyon. Bir süre önce yoğun bakım ünitesinden normal odaya geçmesi için hazırlanan sanatçı aniden gelişen akciğer problemi nedeniyle yeniden operasyon geçirmek zorunda kaldı.

MÜSLÜM GÜRSES 3 HAFTA DAHA UYUTULACAK

Gürses, hareket etmemesi gerektiği için 10 gündür uyutuluyor. Sanatçının 3 hafta daha uyutulması planlanıyor. Müslüm Gürses'in bir an olsun yanından ayrılmayan ve bu süreçte sessizliğini koruyan hayat arkadaşı Muhterem Nur Habertürk'e konuştu.

"3 AYDIR YATAKTA HER YERİ YARA İÇİNDE"

Muhterem Nur, "Ümidim kesildi. Doktorlar durumunu aydınlık görmüyorlar. 3 aydır yatakta, her tarafı yara içinde. Giderken dönüp arkasına öyle bir baktı ki, bir daha dönemeyecek dedim. Eğer geri dönerse bu bir mucize olur. Durumu kötüye gidiyor. Artık ümit kesildi." diyerek gözyaşlarına boğuldu.

DOKTORU DA DURUM İYİ DEĞİL DEMİŞTİ

Doktoru da geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada Müslüm Gürses hakkında yaptığı açıklamada durumun kritik olduğunu açıklamıştı:

"Müslüm Bey'in durumu hâlâ iyiye gitmiyor, kritik. Biz durumu iyiye gittiği için solunum aletinden ayırmayı düşünüyorduk ama bu komplikasyon doğdu. Takibe ve tedaviye devam ediyoruz."

Başlık: Müslüm Gürses Öldü mü ?

Diğer haberler: Müslüm gürses vefat etti, Müslüm gürses öldümü, Müslüm gürsesin son durumu, Müslüm gürses eşinden açıklama, Muhterem Nur Müslüm gürses açıklaması,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi