Gez Dolaş:
< Bilgisayar kategorisindeki tüm yazılar

Vatan Bilgisayarda Kampanyalar Bitmiyor!

Vatan computerde bu haftasonu indirimlerini kaçırmayın.Yüzlerce üründe 2 şubat 2013 ve 3 şubat 2013 tarihlerinde %25 indirim sizleri bekliyor.Sizlere sunulan bu güzel fırsatı sakın kaçırmayın...

Vatan Bilgisayarda Kampanyalar Bitmiyor!

Vatan Bilgisayarda Kampanyalar Bitmiyor!,

Vatan bilgisayar hafta sonu %25 indirim kampanyası 2-3 Şubat 2013

Vatan bilgisayar hafta sonu indirimlerinde bu hafta sonu 2-3 Şubat 2013 tarihlerinde tüm rünlerde %25 indirim fırsatı vatanbilgisayar.com adresinde sizleri bekliyor.


Yüzlerce markaya ait televizyondan cep telefonuna, bilgisayardan dijital kameralara, notebook’lardan küçük ev aletlerine kadar 10 binin üzerinde ürün yelpazesiyle hizmet veren Vatan Bilgisayar, Tüm Ürünlerde Bugün İnternete Özel, Hafta Sonu Tüm Mağazalarında Bonus ve Maximum ile 10 Taksitte ve Nakitte %25 İndirimi Kaçırmayın!

Tüm Ürünlerde Bugün İnternete Özel, 2 – 3 Şubat 2013 Hafta Sonu Tüm Mağazalarımızda Bonus ve Maximum ile 10 Taksitte ve Nakitte %25 İndirim geçerli olacaktır.

Başlık: Vatan Bilgisayarda Kampanyalar Bitmiyor!

Diğer haberler: Vatan bilgisayar hafta sonu indirimleri, Vatan Bilgisayarda Kampanyalar Bitmiyor!, Vatan bilgisayar hafta sonu %25 indirim kampanyası 2-3 Şubat 2013,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi