Gez Dolaş:
< Aksesuar & Takı kategorisindeki tüm yazılar

ATASAY'DAN SONSUZ AŞK BİLEZİĞİ KAMPANYASI

14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel kampanyalardan biri de ATASAY'dan.. Beyler Sevdiklerinize en özel, en anlamlı hediyeyi almak için Atasay'a mutlaka uğrayıp sonsuz aşk bileziğiyle sevgilinizin kalbini bir kez daha kazanın.

ATASAY'DAN SONSUZ AŞK BİLEZİĞİ KAMPANYASI

ATASAY'DAN SONSUZ AŞK BİLEZİĞİ KAMPANYASI

Atasay'dan Aşk Dolu Hediye
Sevgililer Günü alışverişlerini henüz tamamlamamış olanlara müjde! Atasay mağazalarında her zevke ve her bütçeye uygun geniş ürün yelpazesi arasından yapacağınız 750 TL ve üzeri alışverişlerde Altın “Sonsuz Aşk” bileziği Atasay’dan size hediye!

Atasay mücevher trendleri ve şıklık anlayışını şimdi de başdöndürücü aşklar için yorumladı.. Birbirinden farklı stil ve özgün yorumlarıyla altın ve pırlantanın büyüleyici cazibesini gözler önüne seren Atasay, Sevgililer Günü’nde sevdiğinize “Sonsuz Aşk”ı yaşatmanın binlerce yolunu sunuyor.

2-14 Şubat tarihleri arasında siz de Sevgililer Günü alışverişlerinizi Atasay mağazalarındaki farklı beğeni ve bütçelere hitap eden binlerce çeşit ürün arasından yapın, sevdiklerinize sonsuz aşkı yaşatın. Üstelik 750 TL ve üzeri tüm alışverişlerde altın “Sonsuz Aşk” bileziği Atasay’dan size hediye… Sonsuzluk, Kalp, Yıldız ve Nal figürlerinden tasarlanmış altın bilezik, ince ve zarif tasarımıyla sevdiğiniz kişinin bileğinde sonsuz aşkı yansıtacak.

Sezonun trendlerine yönelik geliştirilmiş, Anadolu’nun zengin kültüründen beslenerek tarihi değerleri gün ışığına çıkaran tasarımlardan, modern ve stil sahibi şehirli kadına hitap eden tasarımlara, bakımlı ve şık olmanın lüksünü yaşatan zarafetin ön plana çıktığı tasarımlardan farklı çizgilerin “aşk” temasıyla işlendiği koleksiyonlara, neşeli ve oyuncaklı mücevherlerden ihtişamıyla göz alan elmas ve pırlantalı ürün seçeneklerine kadar geniş bir yelpazeye sahip Atasay, aşkı mücevher formunda yeniden yorumluyor.

Siz de Sevgililer Günü alışverişleriniz için en yakın Atasay mağazasına uğrayın, hem sonsuz aşkın büyüsünü etrafınıza yansıtın hem de şıklığınıza şıklık katın.

Başlık: ATASAY'DAN SONSUZ AŞK BİLEZİĞİ KAMPANYASI

Diğer haberler: Sevgililer Günü, Atasay, Altın, Aşk Bileziği, Sevgililer Günü İçin Hediyeler,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi