Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

Türk Telekomda Kampanyanın Adı Şubat

Türk Telekom Şubat ayına özel kampanyalarını siz değerli müşterilerine hizmetine sunuyor. Türk Telekom'un Şubat ayına özel kampanyalarını kaçırmayın.

Türk Telekomda Kampanyanın Adı Şubat

Türk Telekomda Kampanyanın Adı Şubat

Türk Telekom Şubat ayında da kampanyalarına devam ediyor. 28 Şubat 2013 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterilerini Mizu, Morhipo, Avis Araç Kiralama, Bolulu Hasan Usta, Gülaylar, Saat & Saat, Jolly Tur, KFC, Tepe Home, Yoyo ve Cicek com`da özel avantajlar bekliyor.
Türk Telekom Şubat Ayı Kampanya Detayları
Türk Telekom Mizu Kampanyası
- 23 Ocak 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında mizu com `da tüm parfüm, takı ve saat alışverişlerinde %15 indirim verilecektir.

Türk Telekom Mizu Kampanya Detayları
* Türk Telekom Mizu Kampanyadan Türk Telekom ev telefonu müşterileri faydalanabilir.
* mizu com sipariş ekranında yer alan indirim kodu alanına şifre yazılarak kampanyadan faydalanabilir.
* Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.
* Gönderimler mizu com ` un Türkiye genelinde gönderim yaptığı iller için geçerlidir.
* mizu com ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Türk Telekom Mizu Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?
- 28 Şubat 2013 tarihine kadar Mizu kampanya şifrenizi üç farklı operatörden MIZU boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte telefon numaranızı 6616’ya SMS göndererek (örnek: MIZU 2121234567) kampanyadan faydalanabilirsiniz. 6616’ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir.
Türk Telekom Morhipo Kampanyası
- 24 Ocak 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Morhipo yeni sezon bölümünden yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında %20 indirim uygulanacaktır.

Türk Telekom Morhipo Kampanya Detayları
* Türk Telekom ev telefonu müşterileri ve Avealılar kampanyadan yararlanabilir.
* Kampanya yalnızca Yeni Sezon bölümünden yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir.
* Toplam 150 TL ve üzeri tutarındaki ürünler Yeni Sezon bölümünden alınmış ürünler olmalıdır. Bu tutara kargo bedeli ve kargo bedeli yerine sunulan ürün çeşitleri dâhil değildir.
* Bu kampanya diğer kampanya, promosyon veya hediye çekleri ile birleştirilemez.
* Morhipo.com’un "Koşulsuz Müşteri Mutluluğu" kapsamında satın aldığınız ürünü kullanılmamış olması şartıyla, 30 gün içerisinde hiçbir neden belirtmeden iade edebilirsiniz.
* Siparişinizin size teslim edileceği tarih, sipariş sayfasında siparişiniz esnasında belirtilmektedir. İade, teslimat ve diğer uzak mesafeli satış prosedürleri ile ilgili tüm detaylara morhipo com adresinden ulaşabilirsiniz.
* Kampanya Özel İndirim Kulübü’nden yapacağınız alışverişlerde geçerli değildir.
* Kampanyaya OEM, IT ve elektronik ürünler dahil değildir.
* Kampanyadan her bir Avea ve Türk Telekom üyesi en fazla 2 kere yararlanabilmektedir.
* Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Morhipo, Avea İletişim Hizmetleri ve Türk Telekomünikasyon A.Ş de saklıdır.

Türk Telekom Morhipo Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?
- 28 Şubat 2013 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri MORHIPO boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616`ya (örnek: MORHIPO 2121234567) kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 6616`ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Avea` lılar MORHIPO yazıp 5060`a kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 5060`a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklıdır.


Türk Telekom Avis Araç Kiralama Kampanyası
- 24 Ocak 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Avis araç kiralamada günlük kiralamada Ford Fiesta 137 TL yerine 85 TL, Ford Focus ise 167 TL yerine 110 TL’dir.

Türk Telekom Avis Araç Kiralama Kampanya Detayları
Kampanya Türkiye sınırları içinde geçerlidir.
Kampanya Avis filo imkânları ile sınırlıdır.
Avis çağrı merkezi veya avis com tr ‘den yapacağınız rezervasyon numarasını ve şifrenizi ödeme sırasında Avis ofislerindeki yetkiliye ileterek kampanyadan yararlanabilirsiniz.
avis com tr adresinden yapacağınız online ödemelerde kampanya geçerli değildir.
Araç kiralamalarında Avis Genel Kiralama Bilgileri ve Koşulları geçerlidir.
Kampanyadan Türk Telekom ev telefonu aboneleri faydalanabilir.
Kampanyaya katılım sınırı bulunmamaktadır.
Kampanya, Avis’ in başka kampanyalarıyla birleştirilemez.
Türk Telekom ve AVIS kampanya ile ilgili olarak usulüne uygun şekilde duyurmak kaydıyla değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Türk Telekom Avis Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?
- 28 Şubat 2013 tarihine kadar Avis kampanya şifrenizi üç farklı operatörden AVIS boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte telefon numaranızı 6616’ya SMS göndererek (örnek: AVIS 2121234567) kampanyadan faydalanabilirsiniz. 6616’ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir.


Türk Telekom Bolulu Hasan Usta Kampanyası
- 25 Ocak 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında tüm Bolulu Hasan Usta restoranlarında 1 tatlı alana 2nci tatlı %50 indirimlidir.

Türk Telekom Bolulu Hasan Usta Kampanya Detayları
* Türk Telekom ev telefonu müşterileri ve Avealılar kampanyadan yararlanabilir.
* Kampanya light kazandibi, şekerpare, ekmek kadayıfı, ekonomik ürünler, dondurma ve içecek gurupları dışındaki tüm tatlılarda geçerlidir.
* Kampanya şifresinin alışveriş sırasında ilgili görevliye bildirilmesi gerekmektedir.
* Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
* Türk Telekom müşterileri kampanyadan bir kere yararlanabilir.
* Call center, bhu com tr ve yemekspeti com üzerinden verilecek siparişlerde kampanya geçerli değildir.
* Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Bolulu Hasan Usta, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. de saklıdır.

Türk Telekom Bolulu Hasan Usta Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?
- 28 Şubat 2013 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri BHU boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616`ya (örnek: BHU 2121234567) kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 6616`ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Avealılar BHU yazıp 5060`a kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 5060`a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. Avea, kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.


Türk Telekom Gülaylar Kampanyası
- 25 Ocak 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Gülaylar Altında Sevgililer Gününe özel indirime ek altın ürünlerinde %5, pırlanta ürünlerinde %10 indirim faydası sunulmaktadır.

Türk Telekom Kampanya Detayları
* Kampanya 25 Ocak 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında tüm Gülaylar mağazaları ve gulaylar com sitesindeki satışlarda geçerlidir.
* Gülaylar Ziynet, Happy Gold, tüm 22 ayar ve 24 ayar altın ürünleri ve 1ct. ve üstü tektaş pırlanta ürünleri kampanyaya dahil değildir.
* Türk Telekom müşterileri kampanyadan bir kere yararlanabilir.
* Gülaylar Sevgililer Günü kampanyası hariç başka kampanyalarla birleştirilemez.
* Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Gülaylar A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. de saklıdır.
* Detaylar gulaylar com sitelerinde yer almaktadır.

Türk Telekom Gülaylar Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?
- 28 Şubat 2013 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri GULAYLAR boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616`ya (örnek: GULAYLAR 2121234567) kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 6616`ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Avealılar GULAYLAR yazıp 5060`a kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 5060`a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. Avea, kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.


Türk Telekom Saat & Saat Kampanyası
- 25 Ocak 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Boyner, YKM, Bigmall Viaport, Bursa Korupark Beymen içindeki noktalar dışında yer alan tüm mağazalarda ve kiosklarda, tüm ürünlerde nakit ve kredi kartına tek çekimli alışverişlerde %20 indirim faydası sunulmaktadır.

Türk Telekom Saat & Saat Kampanya Detayları
* Türk Telekom ev telefonu müşterileri ve Avealılar kampanyadan yararlanabilir.
* Boyner, YKM, Bigmall Viaport, Bursa Korupark Beymen içindeki noktalar dışında yer alan tüm mağazalarda geçerlidir.
* Kampanya kapsamında tüm ürünlerde nakit ve kredi kartına tek çekimli alışverişlerde %20 indirim faydası sunulmaktadır.
* Kampanya mevcut indirimli ürünlerde geçerli değildir.
* Türk Telekom müşterileri kampanyadan bir kere yararlanabilir.
* Başka kampanyalarla birleştirilemez.
* Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı SAAT&SAAT A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. de saklıdır.

Türk Telekom Saat & Saat Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?
- 28 Şubat 2013 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri SAAT boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616`ya (örnek: SAAT 2121234567) kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 6616`ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Avealılar SAAT yazıp 5060`a kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 5060`a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. Avea, kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.


Türk Telekom Jolly Tur Kampanyası
- 1Şubat 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Jolly Tur’da yurtiçi otellerde %40`a, kültür turlarında %20`ye, yurtdışı turlarda 50 Euro` ya varan İndirim uygulanacaktır.

Türk Telekom Jolly Tur Kampanya Detayları
* Türk Telekom ev telefonu müşterileri ve Avealılar kampanyadan yararlanabilir.
* Yurtiçi otellerde %40`a varan indirim kampanyası: Bodrum, Fethiye, Afyon, Kütahya, Pamukkale, Ilgaz, Erciyes, Balıkesir, Bursa, Yalova, Silivri ve Akçakoca’daki Tesislerde %40’a Varan İndirim+ Taksit Fırsatları.
* Kültür turlarında, geçerli olan turlarda %20 indirim uygulanacaktır. %20`ye varan indirim uygulanan turlar; Butik Ayder Turu, Beypazarı Göynuk Turu, Safranbolu Beypazarı Turu, Butik Mardin Turu.
* Yurtdışı Turlarında belirli paketlerde 50 Euro`ya varan indirimler sunulmaktadır. Kampanyanın özel dönemlerdeki indirim oranlarında farklılık olabilir.
* Kampanyada uygulanan indirim oranı Müze&Ören Yeri Giriş Ücretlerini ve Ekstra Harcamaları kapsamaz. Kampanyadaki oda/tur kontenjanları sınırlı sayıdadır.
* Kampanyada uygulanan indirim oranı Ulaşım, Transfer ve Ekstra Harcamaları kapsamaz. Kampanya dâhilindeki otellerde oda kontenjanları sınırlı sayıdadır.
* Kampanyanın geçerli olduğu tesisler www.jollytur.com web sayfasında ve tüm satış ofislerinde afişe edilmektedir.
* Türk Telekom müşterileri kampanyadan bir kere yararlanabilir.
* Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Jolly Tur, Avea İletişim Hizmetleri ve Türk Telekomünikasyon A.Ş de saklıdır.

Türk Telekom Jolly Tur Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?
- 28 Şubat 2013 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri JOLLY boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616`ya (örnek: JOLLY 2121234567) kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 6616`ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Avea` lılar JOLLY yazıp 5060`a kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 5060`a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklıdır.


Türk Telekom Cicek Com Kampanyası
- 1 Şubat 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında cicek com `da özel koleksiyonlardaki seçili ürünlerde 30 TL indirim; diğer tüm çiçek, çikolata ve Gusto lezzetler %30 indirimli sunulmaktadır.

Türk Telekom Çiçek com Kampanya Detayları
* Kampanyadan, Türk Telekom ev telefonu müşterileri faydalanabilir.
* Kampanya, indirim şifrenizle birlikte geçerli olacaktır.
* 14 Şubat Sevgililer Günü teslim edilmesini istediğiniz siparişler için 13 Şubat saat 23.00`a kadar siparişinizi vermeniz gerekmektedir.
* Şifrenizi, sipariş sırasında “Promosyon Kodu” alanına girmeniz yeterlidir.
* Kampanya, cicek.com sitesindeki diğer kampanyalar ve site içi indirimlerle birleştirilemez.
* Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Cicek.com ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. de saklıdır.

Türk Telekom Çiçek Com Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?
- 28 Şubat 2013 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri CICEK boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616’ya (örnek: CICEK 2121234567) kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 6616’ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir.


Türk Telekom KFC Kampanyası
- 01 Şubat 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında tüm KFC restoranlarından, 4443555 hızlı sipariş hattından, kfcturkiye com ve yemeksepeti com adresinden verilecek online siparişlerde 1 menü alana 2.menü bedava olacaktır.

Türk Telekom Kfc Kampanya Detayları
* Türk Telekom ev telefonu müşterileri ve Avea müşterileri kampanyadan yararlanabilir.
* 1 Menü alana 1 Menü bedava kampanyası Fillet Burger, Zinger Burger, 5`li Hot Wings ve But Menü için geçerlidir.
* Bedava menü tercihi, satın alınan menü ile aynı ya da daha düşük fiyatlı olmalıdır.
* Bu kampanya başka promosyonlarla birleştirilemez.
* Türk Telekom ev telefonu müşterileri kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilirler.
* Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı KFC, Avea İletişim Hizmetleri ve Türk Telekomünikasyon A.Ş de saklıdır.
* Şifrenin alışveriş sırasında restoran yetkilisine bildirilmesi ya da web sitesinde ilgili alana girilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Kfc Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?
- 28 Şubat 2013 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri KFC boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616`ya (örnek: KFC 2121234567) kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 6616`ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Avea müşterileri KFC yazıp 5060`a kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 5060`a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklıdır.


Türk Telekom Tepe Home Kampanyası
- 1Şubat 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Tepe Home’ da mobilya ürünlerinde %20 genel indirime ek olarak ekstra %20’ye varan indirim ve aksesuar ürünlerinde %20’ye varan indirim uygulanacaktır.

Türk Telekom Tepe Home Kampanya Detayları
* Türk Telekom ev telefonu müşterileri ve Avealılar kampanyadan yararlanabilir.
* Türk Telekom ev telefonu müşterileri kampanyadan en fazla beş defa faydalanabilmektedir.
* Kampanya seri sonu aksesuar ve mobilyalarda, teşhir indirimli aksesuar ve mobilyalarda, gülen yüz etiketli aksesuar ve mobilyalarda geçerli olmayacaktır.
* Yerli firma aksesuar ürünleri kampanya kapsamı dışındadır.
* 300 TL ve üzeri mobilya alışverişlerinde nakliye ve montaj hizmeti ücretsizdir.
* Tepe Home, haber vermeksizin ürünlerin fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
* Kampanyadan Türk Telekom ev telefonu müşterileri bir kere yararlanabilmektedir.
* Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Tepe Home, Avea İletişim Hizmetleri ve Türk Telekomünikasyon A.Ş de saklıdır.

Türk Telekom Tepe Home Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?
- 28 Şubat 2013 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri TEPEHOME boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616`ya (örnek: TEPEHOME 2121234567) kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 6616`ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Avea` lılar TEPEHOME yazıp 5060`a kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 5060`a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklıdır.


Türk Telekom Yoyo Kampanyası
- 01 Şubat 2013 ve 28 Şubat 2013 tarihleri arasında tüm Yoyo noktalarında yıllık 69TL üyelik ücreti 29TL’dir, ayrıca ilk YOYO kiralamada 1 saat kullanımdan sonraki 2 saat kullanım hediye edilecektir.

Türk Telekom Yoyo Kampanya Detayları
* Türk Telekom ev telefonu müşterileri ve Avea müşterileri kampanyadan yararlanabilir.
* Şifrenin kiralama sırasında ilgili yetkiliye bildirilmesi gerekmektedir. Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
* Kampanyadan Türk Telekom ev telefonu müşterileri bir kere yararlanabilmektedir.
* Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı DRIVE YOYO, Avea İletişim Hizmetleri ve Türk Telekomünikasyon A.Ş de saklıdır.

Türk Telekom Yoyo Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?
- 28 Şubat 2013 tarihine kadar Türk Telekom ev telefonu müşterileri YOYO boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını 6616`ya (örnek: YOYO 2121234567) kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 6616`ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Avea müşterileri YOYO yazıp 5060`a kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilir. 5060`a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dâhil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklıdır.

Başlık: Türk Telekomda Kampanyanın Adı Şubat

Diğer haberler: Türk Telekom, Türk Telekom şubat kampanyası, Türk Telekom kampanyaları,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi