Gez Dolaş:
< Market kategorisindeki tüm yazılar

Turkcellliler Migros Markette de Kazanıyor

Migros marketlerinden 20 TL ve üzeri Züccaciye alışverişi yapın, Turkcellden 2 günlük 24 TL/60 dakika kazanın. En yakın Migros marketlerine gelin doya doya konuşun.

Turkcellliler Migros Markette de Kazanıyor

Turkcellliler Migros Markette de Kazanıyor

Migrosa gelin sevdiklerinizle rahatça konuşun
31.01.2013 - 13.02.2013 tarihleri arasında Migros, 5M veya Sanal Market’ten kayıtlı Money Club Kart, Money Visa veya Money Club özellikli kartlar ile kasa işlemini başlatıp tek seferde 20 TL ve üzeri züccaciye alışverişi yapan Turkcell aboneleri, kasa fişlerinde çıkacak katılım şifrelerini Turkcell 7477’ye SMS ile göndererek 2 gün geçerli 24 TL/60 DK konuşma süresi kazanıyor.Kampanya Detayları:
Migros Sanal Market’te kampanya şifresi ürün teslimat formunda çıkacaktır.Kampanyaya her marka tencere, tava, çaydanlık, kek kalıpları, mutfak el aletleri (elektrikli ürünler hariç), cam-porselen-seramik-plastik-ahşap mutfak eşyaları, mangal ve termoslar, plastik banyo gereçleri, çöp torbaları, alüminyum folyo ve streç filmler, biblo, çerçeve, mum-mumluk, yapay çiçek, hasır sepetler, elbise askıları, çamaşır kurutmalıklar, ütü masaları, plaj ve bahçe mobilyaları dahildir. Katılım SMS’i 0,65TL (KDV,ÖİV dahil)’dir. Hediye dakikalar, 48 saat içerisinde hatta yüklenir. Konuşma süresi 2 gün geçerli 24 TL/60 DK ile sınırlı olup, Turkcell’den Turkcell’e, yurtiçi konuşmalarda geçerlidir ve üçüncü şahıslara transfer edilemez. Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri için dakikası 0,4TL (TL atış periyodu 15sn)’dir. Hazır Kart ve Muhabbet Kart’lı kurumsal aboneler ile gençTarifeli aboneler kampanyadan yararlanamamaktadır. Her müşteri kampanyadan ilgili tutardaki alışverişleri gerçekleştirdiği ve SMS gönderdiği sürece kampanya süresince sınırsız ancak aynı gün içinde 1 kez faydalanabilir. Şifre gönderimi için son tarih 15 Şubat 2013’tür.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka www.migros.com.tr internet sitesini veya Migros Mağazalarını ziyaret ediniz.

Başlık: Turkcellliler Migros Markette de Kazanıyor

Diğer haberler: migros market, turkcell hediye dakika, turkcell migros,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi