Gez Dolaş:
< Kredi Kartları kategorisindeki tüm yazılar

Maximum Kartınla Cinemaximum'dan 1 Bilete 2 Bilet Hediye

İş’te Üniversiteli kredi kartın varsa Film izlemeye doyamayacaksınız. İş’te Üniversiteli kredi kartınla Cinemaximum salonlarından 1 adet bilet al, Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar film izleme şansını yakala.

Maximum Kartınla Cinemaximum'dan 1 Bilete 2 Bilet Hediye

Maximum Kartınla Cinemaximum'dan 1 Bilete 2 Bilet Hediye

İş Bankası Yine Üniversiteli Gençleri Düşündü Ve Sinema Kampanyasını Başlattı.


11 Şubat - 3 Mart 2013 tarihleri arasında İş’te Üniversiteli kredi kartınla Cinemaximum salonlarından 1 adet bilet al, Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istediğin film için çift kişilik biletin hediyemiz olsun!

Kampanya Detayı:

1. 11 Şubat – 3 Mart 2013 tarihleri arasında Cinemaximum salonlarında, İş’te Üniversiteli kredi kartı ile 1 adet sinema bileti alan müşterilerimize Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar kullanabilecekleri 2 kişilik sınırlı sinema bileti hediye edilecektir.
2. Kampanyaya yalnızca Cinemaximum gişelerinde bulunan POS’lardan yapılan işlemler dahil edilecektir. Ön satıştan, internet üzerinden ve kiosklardan alınan biletler kampanyaya dahil değildir.
3. Kampanyadan yalnızca İş’te Üniversiteli kredi kartı ile bilet alımı yapan müşterilerimiz faydalanabilecektir.
4. İş’te Üniversiteli haricindeki diğer kredi kartları, Ziraat Maximum Kartlar ve Maximiles kartlar kampanyaya dâhil edilmeyecektir.
5. Kampanyadan kazanılan hediye sinema biletleri 8 Mart 2013 tarihinde müşterilerimizin İş’te Üniversiteli kredi kartlarına yüklenecektir.
6. Hediye sinema biletleri Cinemaximum sinema salonlarında, son kullanım tarihine kadar, Salı ve Çarşamba günleri 18:00 seansına kadar istenilen filmde kullanılabilecektir.
7. Kazanılan hediye biletlerin son kullanım tarihi 21.04.2013’dür. Bu tarihten sonra hediye biletlerin kullanımı mümkün olamayacaktır.
8. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 2 kişilik sınırlı sinema bileti kazanabilecektir.
9. Bankamatik Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, İş’te Üniversiteli kredi kartı dışındaki kredi kartlarıyla yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
10. İade, iptal, itiraz edilen veya kart hamilinin iradesi dışında üçüncü şahıslar tarafından yapılan işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Başlık: Maximum Kartınla Cinemaximum'dan 1 Bilete 2 Bilet Hediye

Diğer haberler: Maximum Kart, Cinemaximum, İş’te Üniversiteli kredi kartı fırsatları,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi