Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

Numaranı Vodafone Taşı 20 TL'ye Heryöne 500Dk Senin Olsun

Numaranızı Vodafone'a taşıyın dakikalarca sevdiklerinizle konuşun.İşte Fırsat..

Numaranı Vodafone Taşı  20 TL'ye Heryöne 500Dk Senin Olsun

Numaranı Vodafone Taşı 20 TL'ye Heryöne 500Dk Senin Olsun

20TL'ye 500Dk Konuşma Sadece Vodafone'da

Numaranızı taşıyarak Vodafone faturasız tarifelerinden birini seçin, ayda sadece 20 TL'ye her yöne geçerli tam 500 dakika alın!

Üstelik faturasız tarife kısıtı veya yaş sınırı da yok! Numaranızı taşıyarak paketinizi alın, 30 gün boyunca sevdiklerinizle rahat rahat konuşun.

Paketinizi almak için FIRSAT20 yazıp 7000'a ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir, paketiniz siz iptal etmediğiniz ve bakiyeniz yeterli olduğu durumda 12 ay boyunca otomatik yenilenir.

Kampanya Detayı:


Kampanya 6 Şubat 2013 – 8 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.
Numarasını faturasız tarifelere taşıyan tüm bireysel müşterilerimiz, kampanya tarihleri arasında kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
Kampanyaya Hoşgeldin Maksi Paketi 20 TL karşılığında satın alarak katılınabilir, paketi almak için FIRSAT20 yazıp 7000'a SMS göndermek gerekmektedir. Paket kampanya tarihleri içinde satın alınmalıdır.
Paket ile verilen dakikaları kullanırsanız, sonraki görüşmeleriniz için mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paketi satın alacak olan abone bir özel servis numarası olmamalıdır.
Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.
Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniyedir.
Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajdan faydalanabilir.
Hoşgeldin Maksi Paketi'ne kayıt olan aboneler; paketi kayıt tarihi itibariyle 12 ay içinde düzenli bakiye bulundurarak en fazla 12 defa satın alabilir. 12 aylık kullanım periyodu tamamlandıktan sonra aboneler otomatik olarak Aylık Her Yöne Konuşturan Paket Kampanyası'na dahil edilir. Bununla ilgili 12 ayın bitimine 2 gün kala aboneye SMS ile bilgi verilir.
Paketi satın alacak abone TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü'nden teyid edilmiş olmalı, kara listelerde yer almamalıdır.
Hoşgeldin Maksi Paketi, 30 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir. Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.
Paket sahibi aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
Hoşgeldin Maksi Paketi'nin ücreti KDV(%18), ÖİV(%25) dahil 20 TL'dir. Bu ücret onay mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL olması durumunda bakiyelerinden anında düşer.
Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
Dakika paketi, ilk defa satın alınması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.
Abone kalan dakika bakiyesini öğrenmek için “SOR FIRSAT20" yazıp 7000'a SMS göndermelidir.
Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Konuşma paketini iptal etmek için abone “IPTAL FIRSAT20" yazıp 7000'a mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli numaralara yapılan aramalar sabit hat araması olarak değerlendirilecek ve paket kapsamında değerlendirilecektir.
Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
Vodafone Hoşgeldin Maksi Paketi'ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Başlık: Numaranı Vodafone Taşı 20 TL'ye Heryöne 500Dk Senin Olsun

Diğer haberler: Vodafone, Vodafone faturasız tarife, Numaranı Vodafone Taşı,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi