Gez Dolaş:
< Otomotiv kategorisindeki tüm yazılar

Ford'dan Şubat Fırsatları

Otomotiv devlerinden olan Ford soğuk Şubat aylarında sıcacık kampanyalarıyla karşınızda. Sizde Ford yektili satıcısına gelin hayalinizdeki Ford'u götürün.

Ford'dan Şubat Fırsatları

Ford'dan Şubat Fırsatları

Araba Ford'dan alınır
Şimdi Ford Yetkili Satıcıları’na gelenler, hayallerindeki Ford’a ister 18.000 TL’ye 18 ay %0 faizli kredi fırsatıyla, ister 2012 modellere özel 6.500 TL'ye varan peşin alım indirimiyle sahip oluyor.

Hemen siz de bir Ford Yetkili Satıcısı’na gelin, hayalinizdeki Ford’un keyfini sürmeye başlayın!

Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel ve tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 18.000 TL tutarlı ve 18 ay vadeli Ford Finans kredilerinde geçerlidir. Fiesta 1lt EcoBoost, Focus 1lt EcoBoost, B-MAX 1lt EcoBoost, C-MAX 1.0 EcoBoost ve Kuga modelleri kampanyaya dahil değildir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 525 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde Ford Finans kredisinin gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında aylık toplam maliyet oranı %0,38, yıllık toplam maliyet oranı %4,56; tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarında aylık toplam maliyet oranı %0,33, yıllık toplam maliyet oranı %3,96 olmaktadır.

Belirtilen tutar Mondeo Selective 4K 2.0 TDCi 163PS PowerShift A/T modeli için peşin alımlarda geçerli 2012 model yılı indirimidir. Diğer modellerdeki indirim tutarları için yetkili satıcılarımıza başvurabilirsiniz. Bahsi geçen binek araçların ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4.1L ile 7.7L arasında, CO2 emisyon değerleri ise 107 g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir.

Başlık: Ford'dan Şubat Fırsatları

Diğer haberler: ford, ford şubat kampanyaları, ford fırsatları,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi