Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

Vodafone'dan Hoşgeldin Kampanyası

Vodafone fırsatlarına bir yenisini daha ekledi. İster mini ister Maxi paket seçin doyasıya konuşmanın keyfini çıkartın.

Vodafone'dan Hoşgeldin Kampanyası

Vodafone'dan Hoşgeldin Kampanyası


Numarasını Vodafone taşıyan herkes doya doya konuşuyor

Dilerseniz ayda sadece 15 TL'ye her yöne geçerli tam 250 dakika, dilerseniz 20 TL’ye her yöne geçerli tam 500 dakika ile sevdiklerinizle doya doya konuşun!

Üstelik faturasız tarife kısıtı veya yaş sınırı da yok! Numaranızı taşıyarak paketinizi alın, 30 gün boyunca sevdiklerinizle rahat rahat konuşun.

Paketinizi almak için tek yapmanız gereken:

Hoşgeldin Mini Paketi ile ayda 15 TL’ye her yöne 250 dakika konuşmak için FIRSAT15 yazıp 7000’e,

Hoşgeldin Maksi Paketi ile ayda 20 TL’ye her yöne 500 dakika konuşmak için FIRSAT20 yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermek!

Kampanya Detayı:
Hoşgeldin Maksi Kampanyası 6 Şubat 2013 – 8 Nisan 2013; Hoşgeldin Mini Kampanyası 8 Şubat 2013- 8 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.
Numarasını faturasız tarifelere taşıyan tüm bireysel müşterilerimiz, kampanya tarihleri arasında kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
Kampanyalardan Hoşgeldin Mini Paketi’ne 15 TL karşılığında, Hoşgeldin Maksi Paketi 20 TL karşılığında katılınabilir. Hoşgeldin Mini Paketi’ni almak için FIRSAT15, Hoşgeldin Maksi’ni almak için FIRSAT20 yazıp 7000'a SMS göndermek gerekmektedir. Paket kampanya tarihleri içinde satın alınmalıdır.
Paket ile verilen dakikaları kullanırsanız, sonraki görüşmeleriniz için mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paketi satın alacak olan abone bir özel servis numarası olmamalıdır.
Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.
Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniyedir.
Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajdan faydalanabilir.
Hoşgeldin Maksi Paketi'ne kayıt olan aboneler; paketi kayıt tarihi itibariyle 12 ay içinde düzenli bakiye bulundurarak en fazla 12 defa satın alabilir. 12 aylık kullanım periyodu tamamlandıktan sonra aboneler otomatik olarak Aylık Her Yöne Konuşturan Paket Kampanyası'na dahil edilir. Bununla ilgili 12 ayın bitimine 2 gün kala aboneye SMS ile bilgi verilir.
Hoşgeldin Mini Paketi’ne kayıt olan aboneler 01.01.2014 tarihine kadar sabit fiyat garantisinden yararlanacaklardır. Her ay iptal edilmediği ve bakiye yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenecektir.
Hoşgeldin Maksi Paketi, 30 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir. Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.
Paketi satın alacak abone TC Kimlik No doğruluğu Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Nüfus İdaresi Müdürlüğü'nden teyid edilmiş olmalı, kara listelerde yer almamalıdır.
Paket sahibi aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
Hoşgeldin Mini Paketi’nin ücreti 15 TL, Hoşgeldin Maksi Paketi'nin ücreti 20 TL'dir. Ücretlere KDV(%18), ÖİV(%25) dahildir. Bu ücret onay mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL olması durumunda bakiyelerinden anında düşer.
Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
Dakika paketi, ilk defa satın alınması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.
Abone kalan dakika bakiyesini öğrenmek için “SOR FIRSAT15” ve “SOR FIRSAT20" yazıp 7000'a SMS göndermelidir.
Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Konuşma paketini iptal etmek için abone “IPTAL FIRSAT15” ve “IPTAL FIRSAT20" yazıp 7000'a mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli numaralara yapılan aramalar sabit hat araması olarak değerlendirilecek ve paket kapsamında değerlendirilecektir.
Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
Vodafone Hoşgeldin Mini ve Hoşgeldin Maksi Paketlerini istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Başlık: Vodafone'dan Hoşgeldin Kampanyası

Diğer haberler: Vodafone, Hoşgeldin Mini Paket, Hoşgeldin Maxi Paket, Tarife, Numara Taşıma, Faturasız Hat, Kampanya, ,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi