Gez Dolaş:
< Market kategorisindeki tüm yazılar

Migrostan Finish Quantum Bulaşık Makinesi Deterjanı Kazanma Fırsatı

Migrostan Money Clup Kartınız ile 25 TL ve üzeri alışveriş yapın 1 yıllık Finish Quantum Bulaşık Makinesi Deterjanı çekilişine katılın.

Migrostan Finish Quantum Bulaşık Makinesi Deterjanı Kazanma Fırsatı

Migrostan Finish Quantum Bulaşık Makinesi Deterjanı Kazanma Fırsatı


Migrosla bulaşıklarınız pırıl pırıl olsun

31 Ocak 2013 - 13 Şubat 2013 tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros mağazalarından Money Club Kart, Money Visa veya Money Club Kart özellikli (Migros Club Kart, Money Club Paro Kart, Koç Ailem, Money Club & More Servis Kart, Money Club Logolu Shell Club Smart Kart) kart ile tek seferde 25 TL ve katları tutarında (her 25 TL’ye bir çekiliş hakkı) Finish Bulaşık Makinesi Deterjanı ürünlerinden satın alanlar 1 Yıllık Finish Quantum bulaşık makinesi deterjanı kazanma şansı yakalıyor.Hediyeler:
300 Kişiye 2 kutu Finish Quantum (Bulaşık Makinesi Deterjanı)

Çekiliş Tarihi: 01 Mart 2013 Saat 10:00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Kazanan talihliler 06 Mart 2013 Tarihli Akşam Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil talihlilerin ikramiye için 21 mart 2013 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 05 Nisan 2013 tarihine kadar kimlikleri ile Pozitif Tanıtım Ltd. Şti’ye başvurmaları gerekmektedir.

Önemli: Üyelik bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Club Kart, Money Visa Kart ve Money Club Kart özellikli diğer kart sahiplerine çekiliş hakkı verilmeyecektir. Mutlaka Güncelleyiniz. İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız.

Migros, Reckitt Benckiser ve Pozitif Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar.

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka www.migros.com.tr internet sitesini veya Migros Mağazalarını ziyaret ediniz.

Başlık: Migrostan Finish Quantum Bulaşık Makinesi Deterjanı Kazanma Fırsatı

Diğer haberler: Alışveriş, Kampanyalar, Market Kampanyaları, Migros, Migros Sanal Market, Money, Money Card, Money Club Kart, Money Visa, www.migros.com.tr, Çekilişler,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi