Gez Dolaş:
< AVM kategorisindeki tüm yazılar

Edirne Kipa AVM Ayağınızı Yerden Kesecek

Edirne Kpa AVM'den alışveriş yapanlar kazanıyor. Son model Opel Mocca kazanma fırsatı Edirne Kipa AVM'de sizleri bekliyor.

Edirne Kipa AVM Ayağınızı Yerden Kesecek

Edirne Kipa AVM Ayağınızı Yerden Kesecek


15.12.2012 - 15.02.2013 tarihleri arasında Edirne Kipa AVM içerisinde bulunan mağazalardan 50 TL ve katları tutarında (her 50 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan ve fiş/faturalarını kampanya/danışma masalarından onaylatanlar Opel Mocca otomobil kazanma şansı yakalıyor.


Hediyeler:
1 Kişiye Opel Mocca Otomobil

Çekiliş Tarihi: 07.03.2013 Saat:13.00
Çekiliş Sonuçları Açıklanma Tarihi ve Yeri: Edirne Kipa AVM Çekiliş Sonuçları 14.03.2013 tarihli Radikal gazetesinde duyurulacaktır. 29.03.2013 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 13.04.2013 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.

Önemli: İkramiye tesliminde fiş/fatura ve kupon ibrazı zorunludur. Mutlaka Saklayınız.

Kampanyahakkında detaylı bilgi ve katılım koşulları için mutlaka Edirne Kipa AVM'yi veya www.kipaavm.com.tr internet sitesini ziyaret ediniz.

Başlık: Edirne Kipa AVM Ayağınızı Yerden Kesecek

Diğer haberler: Edirne Kipa AVM Çekiliş Kampanyası - Edirne Kipa AVM Opel Mocca Çekiliş Kampanyası, Edirne Kipa AVM Çekilişi, Edirne Kipa AVM Araba Çekilişi, Edirne Kipa AVM Otomobil Çekilişi, Edirne Kipa AVM Opel Çekilişi,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi