Gez Dolaş:
< Kozmetik kategorisindeki tüm yazılar

Elidor'un Şanslı Kızlarından Biri Olmaya Var mısın?

Saç Bakım Ürünleri ve ünlü Şampuan markası Elidor siz saçlarına düşkün bayanlar arasından 5 kişiyi Cannes Film Festivaline götürüyor

Elidor'un Şanslı Kızlarından Biri Olmaya Var mısın?

Elidor'un Şanslı Kızlarından Biri Olmaya Var mısın?


Elidor'la Hem Saçların, Hem de Sen Işılda

Türkiye'nin en sevilen saç bakım markası Elidor, sevginize karşılık veriyor. Elidor'a sevgini göster, Cannes Film Festivali gala gecesinde, kırmızı halıdan dünyaca ünlü yıldızlarla birlikte geçecek 5 şanslı kızdan biri olma şansını yakala.

Kampanya Detayı:
1. 13.02.2013 – 29.03.2013 tarihleri arası https://www.facebook.com/ElidorTurkiye sayfasını beğenerek giren kullanıcılar kampanyaya katılmaya hak kazanacaktır.
2. Uygulamaya giren kullanıcılardan öncelikle bilgisayar kamerası (webcam) ile fotoğrafının çekilmesine izin vermesi istenir. Bilgisayar kamerası (webcam) olmayan kullanıcılar fotoğraflarını Facebook albümlerinden veya bilgisayarında kayıtlı olan fotoğraflar arasından seçebilir.
3. Fotoğrafını yükleyen kullanıcıların 140 karakterden oluşan ‘Elidor’u seviyorum çünkü’ hikayelerini yazmaları gerekmektedir.
4. Bir kullanıcı birden fazla fotoğraf yükleyerek ve hikaye yazarak kampanyaya katılabilir. Kampanyaya katılım sınırı yoktur.
5. Kullanıcıların ödül kazanabilmesi için fotoğraf yüklemesi, hikaye yazması ve uygulamada yer alan kayıt formundaki bilgileri eksiksiz doldurması gerekmektedir.
6. Kullanıcılar tarafından yazılan hikayeler ve çekilen fotoğraflar öncelikle moderasyondan geçer. Moderatör tarafından onaylanan hikaye ve fotoğraflar birleştirilip video haline getirilerek ana sayfaya eklenir.
7. Kampanya sonunda kısa listeye kalan kişiler 5 kişilik bir jüri tarafından değerlendirmeye girecektir. Değerlendirme sonucunda kazanan 5 kişi 15-26 Mayıs tarihleri arası gerçekleşecek Cannes Film Festivaline gitmeye hak kazanacaktır.
8. Gidiş dönüş uçak masrafları ve konaklama ikramiye kapsamındadır. İkramiye kapsamındaki konaklama 3 gece 4 gündür. Diğer harcamalar talihliye aittir.
9. Kazananlar 01.04.2013 tarihinde uygulama sayfasından açıklanacaktır.
10. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve 41? 29!, kampanya boyunca, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde edilen işlemleri tespit etmesi durumunda, yarışmacının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde yarışmacının bütün yarışma verileri silinecek ve ödül kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.
11. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve 41? 29!, bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
12. Yarışma kaydı sırasında katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebi ile yaşanacak aksaklıklardan, Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve 41? 29! sorumlu tutulamaz.
13. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve 41? 29! Çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
14. Talihliler ikramiyelerini nakit karşılığı talep edemez, kazandığı ikramiyeyi değiştiremez, hakkını devredemez ve satamaz.
15. Bu Kampanya’nın Facebook sitesi ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Facebook sitesi sorumlu tutulamaz.
16. Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
17. Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. ve 41? 29! önceden belirtmeksizin kampanyayı durdurma ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
18. Kampanyaya 18 yasından küçükler katılamaz. Ötv ve kdv harici tum vergiler kazanan katılımcıya aittir.

Başlık: Elidor'un Şanslı Kızlarından Biri Olmaya Var mısın?

Diğer haberler: Elidor, Cannes Film Festivali, Elidor Facebook, Yarışma, Kampanya, ,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi