Gez Dolaş:
< Banka kategorisindeki tüm yazılar

Garanti Bankası İle Roma Yollculuğu

Bankacılık sektörünün önderlerinden olan Garanti Bankası siz değerli müşterilerini Roma'ya götürüyor. 17 Şubat 2013 tarihine kadar ayrılmaz olduğunu düşündüğünüz ikilileri Facebook, Twitter veya Instagram üzerinden paylaşın Roma seyahati kazanma fırsatı yakalayın.

Garanti Bankası İle Roma Yollculuğu

Garanti Bankası İle Roma Yollculuğu


Haydi Roma'ya

Twitter ve Instagram üzerinden #bizayrilamayiz hashtag’iyle ya da www.facebook.com/garanti hesabı üzerinde bulunan “Biz Ayrılamayız” Facebook uygulaması üzerinden ayrılmaz olduğunu düşündüğünüz ikilileri paylaşın, Roma seyahati kazanan 3 çiftten biri olun.

Kampanya Detayı:
“Biz Ayrılamayız” Uygulaması (“Uygulama”) Facebook adresli internet sitesi üzerinden gerçekleştirilecektir.
Bu kampanya MPI kapsamı dışındadır.
Kampanya 12 Şubat 17:00 – 17 Şubat 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
Kazanan talihliler 24 Şubat 2013 tarihinde duyurulacaktır.
Kampanya dahilinde kazanan 3 kişiye çift kişilik Roma tatili hediye edilecektir.
Ödül kapsamına Pegasus Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul/Roma/İstanbul uçuşları, Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli, Belirtilen kategori otellerde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklama, Havaalanı – otel – havaalanı transferleri, Roma şehir tanıtım turu, Türkçe rehberlik hizmetleri ödüle dahildir.
Verilecek ödül dışındaki vize ücret ve servis bedeli (120 Euro), isteğe bağlı seyahat sağlık sigortası (15 Euro), ekstra turlar, kişisel harcamalar ve yurtdışı çıkış harcı bedeli gibi tüm harcamalar kazananlara aittir.
Garanti Bankası seyahat öncesinde, vize başvurusu, vize alma sürecinde ve seyahat sırasında ve sonrasında oluşabilecek sorunlardan sorumlu değildir. Garanti Bankası, tur süresince çıkabilecek sorunların sorumluluğunu barındırmamaktadır.
Kampanyaya Garanti Bankası ve AlphaDog çalışanları katılamaz, katılmış olsalar dahi ödülleri verilemez.
Kampanyaya katılmak için katılımcıların Garanti Bankası Facebook sayfasındaki "Beğen" butonunu tıklayarak sayfayı beğenmeleri, Uygulama içindeki formu doğru ve eksiksiz olarak doldurmaları gerekmektedir.
Katılımcılar, Twitter ve Instagram üzerinden #bizayrilamayiz hashtag’ini kullanarak ayrılmaz ikilileri paylaşırlar. Uygulama’da yer alan #bizayrilamayiz hashtag’li metin ve görsel içeriklerin sahipleri, Uygulama’daki formu eksiksiz doldurarak ödül kazanmaya hak kazanırlar.
Ödül kazanmaya hak kazanan katılımcılar jüri tarafından değerlendirilerek, seçilir.
Jüri Sezin Gül Tanrıverdi, Alihan Aker, Zeynep Uslu ve Erinç Erginer’den oluşmaktadır.
Jüri, Uygulama’ya gönderilen içerikler arasında kategori konusuna uygunluk, estetik ve içerik gibi kriterlere dayanarak dereceye girecek yarışmacıları seçer. Paylaşılan görsel içeriklerde kişinin, fotoğraf karesine içeriğin bütün unsurlarını sığdırması gerekmektedir. İkilinin yer aldığı fotoğraf, şüphe bırakmamalı ve net olmalıdır.
Kampanyaya katılım ücretsizdir.
Katılımcıların bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan, herhangi bir şekilde katılımcı veya kullanıcının kötü niyetli ve aldatmaya yönelik hareketlerinin tüm neticelerinden ve sahte profil kullanımından Garanti Bankası ve/veya bağlı şirketleri ve/veya Facebook sorumlu tutulamaz.
Katılımcılar, formda vermiş oldukları e-posta ve cep telefonu bilgileri ile Garanti Bankası’nın kendileriyle iletişime geçmesini izin vermiş sayılır.
Garanti Bankası ve bağlı şirketleri katılımcılardan toplanan e-posta ve telefon numarası gibi iletişim bilgilerini pazarlama iletişimi için kullanmayacaktır.
Gizlilik ilkesi çerçevesinde, sayfayı beğenenlerin kişisel bilgileri, Uygulama ile ilgili kurumların dışında hiçbir kurum veya kişi ile paylaşılmayacaktır.
Kazanılan ödül değiştirilemez, nakit karşılığı talep edilemez, kazanan kişi hakkını devredemez ve satamaz.
Aynı kişinin farklı üyelik bilgileri ile tekrarlı katılımı ve ödül kazanımı kurallara aykırıdır. Bu gibi durumlarda, katılımcının üyelikleri ve varsa ödül hakkı hiçbir uyarı yapmadan iptal edilir.
Küfürlü, müstehcen ya da genel ahlaka aykırı kullanıcı bilgileri oluşturdukları belirlenen katılımcıların üyelikleri ve varsa ödül hakkı hiçbir uyarı yapılmadan iptal edilecektir.
Oyun kayıtlarının tutulduğu sisteme/veritabanına dışarıdan yapılacak izinsiz bir müdahale durumunda ve/veya oyunda bulunabilecek olası geliştirme hatalarından (bug) yararlanarak kendine avantaj sağlayan üyelerin, üyelikleri iptal edilecektir. Bu durumda Garanti Bankası’nın yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
Garanti Bankası ve AlphaDog bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
Garanti Bankası’nın Uygulama’yı herhangi bir zamanda sonlandırma hakkı ve Uygulama şartlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. Bu durumda katılımcılar hiçbir hak iddia etmeyeceklerini kabul eder.
Bu Uygulama’ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
Bu kampanyanın Facebook ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Facebook sorumlu değildir.
Uygulama dahilinde Facebook izinleri vasıtasıyla kullanıcılar herkese açık profillerinin, arkadaş listesinin, mekan, etkinlik bilgilerinin, beğenilerinin, check-in bilgilerinin, paylaşımlarının, eğitim bilgilerinın ve ilişki durumu bilgilerinin alınmasına izin vermiş sayılırlar. Garanti Bankası, alınan kullanıcı bilgilerini üçüncü partilerle paylaşmayacağını taahhüt eder.
Uygulama’ya 18 yaşından küçükler katılamaz.

Başlık: Garanti Bankası İle Roma Yollculuğu

Diğer haberler: Garanti Bankası, Roma Seyahati, Kampanya, ,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi