Gez Dolaş:
< Kredi Kartları kategorisindeki tüm yazılar

İzmir Alışveriş Festivali'nde World Kart Farkını Yaşayın

Müşterilerine her yerde kazandıran World Kart şimdi de İzmir Alışveriş Festivali'nde kazandırıyor. İzmir Alışveriş Festivali'nde toplamda 100 TL World Puan kazanın.

İzmir Alışveriş Festivali'nde World Kart Farkını Yaşayın

İzmir Alışveriş Festivali'nde World Kart Farkını Yaşayın


100 TL World Puan Kazanma şansı

İzmir Alışveriş Festivali'nde yapılan ilk 100 TL'lik alışverişinizden sonra her 100 TL'lik alışverişe 10 TL, toplamda 100 TL Worldpuan hediye!
Kampanya Detayı:
Kampanya 8 - 28 Şubat 2013 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, elektronik marketleri ve beyaz eşya sektörlerindeki World Üye İşyerleri'nde yapılacak alışverişler için geçerlidir.
Kampanya kapsamında tek seferde yapılan ilk 100 TL ve üzerindeki alışverişten sonraki tek seferde yapılacak her 100 TL ve üzeri alışveriş için 10 TL Worldpuan kazanılacaktır.
Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel banka kartları (ticari kartlar hariç), Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar ile yapılacak peşin ve taksitli alışverişler dahil olup nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
Sanal kartla yapılan harcamalar ve internet harcamaları kampanyaya dahildir.
Aynı gün aynı üye işyerinden yapılacak alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
Kampanyaya katılmak için KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 3160'a gönderilmesi gerekmektedir.
Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 9 Mart 2013'te yüklenecek olup, kullanılmayan puanlar 18 Mart 2013'te geri alınacaktır.
SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir.
Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635'e SMS göndermelidir.

Başlık: İzmir Alışveriş Festivali'nde World Kart Farkını Yaşayın

Diğer haberler: İzmir Alışveriş Festivali, İzmir Shopping Fest, World Card, Kampanya, Worldpuan, ,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi