Gez Dolaş:
< Otomotiv kategorisindeki tüm yazılar

Yarısı hemen, diğer yarısı seneye

Jeep'in Şubat ayı kampanyası şu şekilde; kompakt SUV segmenti temsilcisi Compass için yarısı peşin ödemeli, kalan yarısı ise tam 1 yıl sonra geri ödemeli %0 faizli kredi fırsatı sunuluyor.

Yarısı hemen, diğer yarısı seneye

Yarısı hemen, diğer yarısı seneye Öde kampanyası ile birlikte 79 bin 100 TL fiyatlandırmaya sahip olan Jeep Compass modeline 39 bin 550 TL X 2 taksitle sahip olunabiliyor. Ayrıca Grand Cherokee, Cherokee ve Wrangler Rubicon modellerinde ise 36 aya varan cazip kredi imkanları sunuluyor.

Şubat ayının sonuna kadar geçerli olan ve Koç Fiat Kredi çatısı altındaki Jeep Finans kanalıyla hizmete sunulan kredi kampanyası kapsamında Jeep Compass’a yarısı Şubat 2013, diğer yarısı ise Şubat 2014’te %0 faizli ödeme kolaylığı ve 79 bin 100 TL’den başlayan cazip fiyatlarla sahip olma imkanı sunuluyor.

Şubat ayı kampanyası dahilinde Grand Cherokee, Cherokee ve Wrangler Rubicon modellerine ise 36 aya varan cazip kredi imkanları ile satışa sunuluyor. Kampanya ile %0.80’den başlayan faiz oranları ile 120 bin TL’ye kadar cazip kredi seçenekleri yer alıyor.

Başlık: Yarısı hemen, diğer yarısı seneye

Diğer haberler: jeep, kampanya, compass, jeep finans, cherokee,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi