Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

Vodafone Hesabını Bilen Tarife

Vodafone Faturasızdan Hesabını Bilen Tarifeye geçin, ayda 19 TL'ye her yöne 200 dk, Vodafone’lularla 2000 dk konuşun.

Vodafone Hesabını Bilen Tarife

İstemedikçe paket tutarını aşmayan Hesabını Bilen tarifenizde 12 ay kalma sözü verin, heryöne 200 dk, Vodafone'lularla 2000 dk'ya 12 ay boyunca ayda 25 TL yerine 19 TL’ye sahip olun!

"ABONE12AY" yazıp 7000’e ücretsiz göndererek, kampanyaya katılabilirsiniz.
Hesabını Bilen Tarifeler limitine gelince durur, ücretsiz bir SMS ile limiti arttırılabilir, böylece siz istemedikçe paket tutarını asla aşmaz. Ne ödeyeceğinizi bilmek işte bu kadar kolay!
Hesabını Bilen Tarifeler'de aylık paketinizin tamamını kullandığınızda hattınız bir sonraki fatura dönemine kadar yalnızca dışarıdan gelen arama ve mesajlara açık olacak şekilde kalır. Böylece farkında olmadan paketinizi aşmazsınız.

ÜCRETSİZ BİR MESAJLA KOLAYCA LİMİTİNİZİ ARTTIRABİLİRSİNİZ
Eğer ayın geri kalanında kullanımınıza devam etmeniz gerekiyorsa veya paketinizle sahip olduğunuz avantajlar haricinde kullanım yapmanız gerekiyorsa, 7999'a EKLE yazıp göndereceğiniz ücretsiz bir SMS yoluyla hemen 5 TL'lik Ek Paket alabilir ve bu paketi tüm iletişim ihtiyaçlarınızda kullanabilisiniz.
Üstelik Ek Paket'ten yapacağınız her yöne konuşmalarınızın dk'sı da yalnızca 10 kr.

Başlık: Vodafone Hesabını Bilen Tarife

Diğer haberler: Vodafone, Vodafone Tarifeleri, Vodafone Kampanyaları, Cep Telefonu, Hesabını Bilen Tarife, Kampanya, Vodafone Kampanyaları, Cep Telefonu Kampanyaları,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi