Gez Dolaş:
< Ayakkabı kategorisindeki tüm yazılar

Takatuka.com'dan Akbank İnternet Şubesi Kullanıcılarına Özel İndirim

Nisan- 5 Mayıs tarihleri arasında, Akbank Direkt İnternet'e girin, TakaTuka.com’da 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabileceğiniz 30 TL ve 20 TL’lik indirim çeki kazanın! Size özel indirim kazandıran kampanya kodunuzu, Akbank Direkt İnternet’te bulunan Kampanyalar menüsündeki Kampanya İzleme işlemine tıklayarak görebilirsiniz.

Takatuka.com'dan Akbank İnternet Şubesi Kullanıcılarına Özel İndirim

Akbank Direkt İnternet’e Müşteri Numaranızla Giriş yapabilmek için, şifrenizi hatırlamıyorsanız veya şifreniz kilitlendiyse, "Şifre Al" butonunu tıklayarak şifrenizi alabilirsiniz. Akbank Direkt İnternet'e Kredi Kartı Numaranız ve şifrenizle de giriş yapabilirsiniz.
Kampanya Detayı:
Kampanya Akbank Direkt İnternet’e Müşteri Numarası veya Kredi Kartı Numarasıyla giren tüm Akbank müşterileri için geçerlidir.
Kampanya kodunuzu Akbank Direkt İnternet'e giriş yaparak alabilirsiniz. Akbank Direkt İnternet’ten aldığınız kupon kodunu TakaTuka.com’a üye olduktan/giriş yaptıktan sonra Sepetim sayfasına girdiğiniz anda, toplam 50 TL değerinde 2 indirim kuponu (30 TL ve 20 TL) hesabınıza tanımlanacaktır. Bu kuponları 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
İndirim kuponları, TakaTuka.com’da sezon fiyatlı tüm ürünlerde geçerlidir, indirimli ve seri sonu ürünlerde kullanılamaz.
TakaTuka.com’da tüm sezon ürünlerinde kargo ücretsizdir.
TakaTuka.com’da satınaldığınız tüm ürünleri 30 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.
Her kod sadece 1 kez kullanılabilir.
Bu kampanya başka kampanya ile birleştirilemez.

Başlık: Takatuka.com'dan Akbank İnternet Şubesi Kullanıcılarına Özel İndirim

Diğer haberler: Takatuka, Takatuka.com, Ayakkabı, Akbank, Kampanya, İndirim, Takatuka.com Kampanyaları,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi