Gez Dolaş:
< Haberler kategorisindeki tüm yazılar

Profilo Sinemaları Nisan Ayı Boyunca Çocuklara Bedava Bilet Dağıtıyor

Sinemaya gitmek çocukların da hakkı! Profilo Sinemaları Nisan ayı boyunca bedava film seanslarını çocuklara ayırdı! Haydi anneler, babalar, ‘The Croods’ filmini çocuğunuzla birlikte ücretsiz izlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken Profilo Sinemaları facebook sayfasının takipçisi olmak.

Profilo Sinemaları Nisan Ayı Boyunca Çocuklara Bedava Bilet Dağıtıyor


Profilo Sinemaları facebook takipçilerineÜCRETSİZ BİLET dağıtmaya devam ediyor. Nisan ayında bedava biletler çocuklara! Bu ay Profilo Sinemaları takipçileri ‘The Croods’filminiÜCRETSİZ izleyebilecek. Siz de Profilo Sinemaları facebook sayfasındaki uygulamaya girin vizyondaki en güzel filmleri bir arkadaşınızla birlikte ücretsiz izleyin.

Sinemaseverlerin buluşma noktası Profilo Sinemaları, sosyal medyada çığır açacak kampanyalara devam ediyor. Nisan ayı boyunca çocukların sevgilisi,‘The Croods’filminin bir seansını tamamen facebook takipçilerine ayırıyor.

09– 14Nisan tarihleri arasında Profilo Sinemaları facebook sayfasındaki uygulamaya girerek, filmle ilgili soruları doğru yanıtlayan her 50. kişiye, 17 Nisan 2013saat 19:30’da gerçekleşecek ‘The Croods’filmi özel gösterimine 2 kişilik davetiye hediye! Bedava biletleri paylaşmak için uygulamaya facebook’daki yakın arkadaşlarınızı da davet edebilirsiniz.

Başlık: Profilo Sinemaları Nisan Ayı Boyunca Çocuklara Bedava Bilet Dağıtıyor

Diğer haberler: Profilo Sinemaları, Sinema, Çocuk, Sinema Bileti, Hediye Bilet, Kampanya,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi