Gez Dolaş:
< Market kategorisindeki tüm yazılar

Şok Market'ten Bayanlara Konser Bileti Hediye!

İşte Şok'un Ekonominin Sultanları'na sürprizi! Şok'tan 40 TL ve üzeri alışveriş yapan ilk 7.500 kişiden biri siz olun, 25 Nisan'da Ülker Sports Arena'da eğlenceye doyun!

Şok Market'ten Bayanlara Konser Bileti Hediye!

Kampanya Detayı:
25 Nisan 2013 tarihinde Ülker Sports Arenada Seda Sayan, Ferhat Göçer ve Mehmet Ali Erbil in katılımıyla gerçekleşecek olan ŞOK Konserine 1 (bir) kişilik davetiye almak için Istanbul il sınırındaki ŞOK marketlerinden tek seferde TL yüklemeniz ve tütün ürünleri hariç 40 Tl ve üzeri alışveriş yapmanız gereklidir. Her 40 TL alışveriş için ler davetiye kazanılacaktır.
Davetiyeler anında kasadan temin edilecektir.
Birden fazla fişin birleştirilmesi suretiyle davetiye kazandması mümkün değildir.
ÖNEMLI NOT:ORGANIZASYON IÇIN AYRILAN DAVETIYE SAYISI MEKANIN KAPASITESIYLE SINIRLR ve YERLER NUMARALIDIR. KONSER SADECE BAYAN MISAFIRLER IÇINDIR.

Konserin konsepti gereğince yalnızca bayanlar ve 6 yaşından büyük kız çocuklar ile 6-12 yaş aralığındaki erkek çocuklar kabul edilecektir. 6 yaşından küçük çocuklar ise etkinliğe alınmayacaktır.

Başlık: Şok Market'ten Bayanlara Konser Bileti Hediye!

Diğer haberler: Şok, Şok Market Konseri, Şok Market Konser Bileti, Ferhat Göçer, Mehmet Ali Erbil, Seda Sayan, Konser, Konser Bileti, Kampanya,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi