Gez Dolaş:
< Kozmetik kategorisindeki tüm yazılar

Avon Anneler Günü Hediye Kataloğu 2013

Avon Anneler Günü Kataloğu'nda sizde en değerli varlığınız olan annenize en güzel hediyeyi %50 indirim fırsatıyla bulabileceksiniz. Avon 12 Mayıs Anneler Günü'ne özel hazırlanan Anneler Günü Kataloğu, Avon 5. kampanya kataloğundan farklı olarak hazılanmış ve saat, takı, aksesuar, gecelik ve pijama takımları bulunuyor.

Avon Anneler Günü Hediye Kataloğu 2013


%50 indirim fırsatyla 12 Mayıs 2013 tarihine kadar geçerli olacak katalogtan onlarca farklı hediye seçeneği sunuluyor. Kataloğu incelediğinizde ilk sayfada bulunan bahar sezonuna uygun altın renklive zarif Fern Bileklik saat dikkatimizi çekti. Tasarımı ve görünüşü mükemmel bu saat 62 TL yerine 32,90 TL'lik avantajlı fiyatıylada dikkat çekiyor. Farklı başka bir saat modeli de bilekli şeklindeki Maithili Charm Saat. Zincir şeklindeli detayları bulanan yaklayış uzunluğu 20 cm olan bu saatte 65 TL yerine 35,90 TL'ye satışı yapılıyot.

Avon Anneler Günü Kataloğunda Kelebek Desenli Hediyeler Farklı bir hediye alternatifi sunuyor. Kelebek desenleriyle süslenmiş Aynalı Saat (19,90 TL), Makyaj Fırçası Seti (16,90 TL), Takı Kutusu (35,90 TL) ve Butterfly Anahtarlık (7,90 TL) anneniz için harika bir hediye seçimi olabilir.

Katalogta farklı tasarımlarda bir çok kolye seçeneği bulunmakta. Fakat bizim en çok dikkatimizi çeken Hayal, Huzur, Aşk ve Şansı iafaden eden kolyeler. Her biri 14,90 TL'ye satışı yapılan bu mükemmel tasarımdaki kolyelerden biri aracılığıyla annenize dileğinizi ifade edebilirsiniz.

Katalogta bir çok çanta, takı seti, yüzük, Gecelik ve pijama takımıda bulunmakta.

Avon Anneler Günü kataloğunda anneniz için en güzel hediyeyi bulabileceksiniz. Ayrıca Avon 5. Kampanya Kataloğu da Anneniz için bir çok hediye seçeneğide mevcut.

Başlık: Avon Anneler Günü Hediye Kataloğu 2013

Diğer haberler: Avon, Avon Annneler Günü Kataloğu, Anneler Günü 2013, Anneler Günü Hediyesi, Saat, Takı, Kolye, Küpe,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi