Gez Dolaş:
< AVM kategorisindeki tüm yazılar

Cevahir AVM Anneler Günü Yarışması

Cevahir Alışveriş Merkezi, 30 Nisan 2013 tarihinde başlayacak facebook yarışmasında Anneler Günü için annesine en iyi kolye tasarımını yapan 1 kişiye sürpriz hediye çeki veriyor.

Cevahir AVM Anneler Günü Yarışması

Cevahir İstanbul; Anneler günü için ilginç bir Facebook uygulamasına imza atıyor. Cevahir Alışveriş Merkezi, facebook ziyaretçileri için geliştirdiği uygulama ile annelerine en iyi kolyeyi tasarlayan ve tasarladığı kolyenin altına annesine hitaben en iyi mesajı yazan 1 kişiye Anneler Günü’ne özel sürpriz hediye çeki veriyor.

En İyi Tasarıma Sürpriz Hediye
Yarışmaya katılmak için ziyaretçilerin yapması gereken tek şey: Uygulamaya girip sunulan aksesuarları kullanarak annesine özel kolye tasarlamak ve altına annesine özel mesaj yazarak tasarımını paylaşmak. 30 Nisan 2013 tarihinde başlayacak olan yarışma sonunda jüri tarafından en iyi tasarım ve mesajın yer aldığı kart sahibi seçilerek 1 sürpriz hediye çeki ödülü kazanacak.

Uygulamada tasarlanan kolyeler ve mesajlar e-kart haline getirilip ziyaretçilere annelerine olan sevgilerini sanal olarak paylaşma imkanıda sağlanacak. Ziyaretçiler Cevahir AVM’nin facebook sayfasını takip ederek yarışma takvimine ulaşabilir.

Başlık: Cevahir AVM Anneler Günü Yarışması

Diğer haberler: Cevahir Avm, Anneler Günü, Anneler Günü Yarışması, Anneler Günü 2013,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi