Gez Dolaş:
< AVM kategorisindeki tüm yazılar

Sümerpark'ta Çekiliş Yok, Kura Yok Tüm Annelere Hediye Var!

Denizli’nin önde gelen alışveriş merkezi Sümerpark, Anneler Günü dolayısı ile düzenlediği anında kazan kampanyası ile çekilişsiz kurasız binlerce muhteşem hediye veriyor.

Sümerpark'ta Çekiliş Yok, Kura Yok Tüm Annelere Hediye Var!

Her 75-.TL’lik alışverişe bir hediye!
Sümerpark alışveriş merkezi, 04 – 19 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştireceği Anneler Günü kampanyası çerçevesinde; her 75-.TL’lik alışverişe binlerce muhteşem ürünün yer aldığı hediye havuzundan bir adet top çekme hakkı veriyor. Boş topun bulunmadığı hediye havuzunda; I-Phone 5 cep telefonundan, tablet bilgisayara, beyaz eşyadan elektrikli ev aletlerine binlerce hediye bulunuyor.
Çocukların Sevgilisi Caillou Sümerpark’ta!

Tüm dünyada milyonlarca çocuğun arkadaşı Caillou 11 – 12 Mayıs 2013 tarihlerinde Sümerpark Alışveriş Merkezi’nde!.. Gün boyu Denizlili hayranları ile oyunlar oynayarak keyifli saatler geçirecek olan Caillou ayrıca minik hayranlarına birbirinden özel hediyeler armağan edecek.

Dinozor Sergisini Ziyaret Etmek İçin Son Gün 12 Mayıs!
Sümerpark Alışveriş Merkezi; Denizlili çocuklara birebir görerek ve hatta dokunarak tarih öncesi yaşamı algılatmak, inceleme, araştırma ve gözlemleme yanlarını geliştirmek, merak uyandırarak çocuklarımızı hayran oldukları hareketli dinozorlarımızla buluşturuyor. Sümerpark Alışveriş Merkezi; hareketli robotik Dinozor sergisi 12 Mayıs tarihine kadar gezilebilecek.

Başlık: Sümerpark'ta Çekiliş Yok, Kura Yok Tüm Annelere Hediye Var!

Diğer haberler: Sümerpark, Sümerpark Avm, Sümerpark Anneler Günü Kampanyası, Anneler Günü 2013, Anneler Günü Kampanyaları,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi