Gez Dolaş:
< Market kategorisindeki tüm yazılar

Şok Marketler'de World'e Özel 10 TL Worldpuan Hediye!

1 - 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında Şok Marketler'de World'e özel farklı seferlerde yapılacak toplam 100 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 10 TL Worldpuan hediye!

Şok Marketler'de World'e Özel 10 TL Worldpuan Hediye!

Kampanya Detayı:
- 1 - 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında Worldcard ile Şok Market'lerde farklı seferlerde yapılacak toplam 100 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 10 TL değerinde Worldpuan hediye.
- Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir, kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.
- Aynı gün içerisinde aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları, Albaraka, Anadolubank, TEB ve Vakıfbank Worldcard'lar dahildir.
- Kampanyaya taksitli işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, World Business ve ticari banka kartları dahil değildir. Kampanyadan kazanılan puanlar 7 Haziran 2013 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 18 Haziran 2013'tür.
- Banka kartları için kazanılan puanlar 12 Haziran 2013'e kadar yüklenecektir. Kampanya katılımı için ŞOK yazıp kart numarasının son 6 hanesinin SMS ile 3160'a gönderilmesi gerekmektedir.
- Banka kartları için katılım SMS'i gönderilmesine gerek yoktur.
- Kampanya katılımı için SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,65 TL, Avea hatlı numaralar için 0,5 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,4 TL'dir.
- Vakıfbank Worldcard sahipleri 6635'e SMS göndermelidir.

Başlık: Şok Marketler'de World'e Özel 10 TL Worldpuan Hediye!

Diğer haberler: Şok, Şok Market, World, World Card, Şok World Kampanyası, World Puan, World Market Kampanyası,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi