Gez Dolaş:
< AVM kategorisindeki tüm yazılar

Korupark'ta 75 TL'lik Alışverişe Sinema Bileti Bedava!

Korupark Alışveriş Merkezi’nde sinemaseverleri sevindirecek yeni bir kampanya başladı. Bursa’nın en popüler sinema kompleksini bünyesinde bulunduran Korupark Alışveriş Merkezi düzenlemiş olduğu kampanya ile alışveriş yapan müşterilerine bedava sinema bileti hediye ediyor. Korupark’ın seçkin mağazalarında alışveriş keyfi yaşayan ziyaretçiler kampanyaya katılarak da sinema keyfini ücretsiz yaşama imkanı bulabilecekler.

Korupark'ta 75 TL'lik Alışverişe Sinema Bileti Bedava!

3 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Korupark mağazalarından yapılacak tek fişte minimum 75 liralık alışverişler ziyaretçilere sinema bileti kazandıracak. “Koy O Parayı Cebine” sloganı ile başlatılan kampanya vizyonun en iddialı filmlerini sinemaseverlere ücretsiz seyretme fırsatı sunacak. Alışveriş fişleri ile giriş kat danışma bankosuna kayıt yaptıran Korupark ziyaretçileri 75-150 TL arasındaki alışverişlerine bir, 151-400 TL arasındaki alışverişlerine 2 ve 401 TL üzerindeki alışverişlere 3 sinema bileti kazanacak. Kazanılan sinema biletleri ile Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri ücretsiz sinema keyfi Korupark’ta yaşanacak.

Korupark’ın 196 mağazasında rahat ve keyifli bir alışveriş deneyimi yaşayan Korupark ziyaretçileri, yaptıkları alışverişler karşılığında sinema seyretmenin keyfini de çıkaracaklar.

Başlık: Korupark'ta 75 TL'lik Alışverişe Sinema Bileti Bedava!

Diğer haberler: Korupark, Korupark Avm, Sinema Bileti, Kampanya,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi