Gez Dolaş:
< Telekomünikasyon kategorisindeki tüm yazılar

TTNET ile Ücretsiz 100 Mbps'ye Kadar Fiber Hızı!

TTNET Fibernet’lilere bir ayrıcalık daha! Şimdi Fiber İnternet müşterilerimiz, 24 saat boyunca hızlarını 100 Mbps’ye kadar fiber hızına yükseltebilecek. Hem ücretsiz! Hem de tek bir tuşa basmak kadar kolay. Ayda 1 defa 24 saat boyunca adil kullanım noktalarına takılmadan, ücretsiz 100 Mbps’ye kadar fiber hızlı internet keyfini doyasıya yaşayın!

TTNET ile Ücretsiz 100 Mbps'ye Kadar Fiber Hızı!


Kampanya Detayı:
- TTNET ROKET servisinden uygun altyapı koşullarına sahip bireysel ve kurumsal Fiber İnternet müşterileri yararlanabilir.
Ücretsizdir.
- Takvim ayı içerisinde sadece 1 defa olmak üzere 24 saat boyunca kullanılabilir.
- Kullanım süresi 24 saattir. (Örn: 18:00 de TTNET ROKET‘ten yararlanmaya başlayan bir müşterinin ertesi gün 17:59 itibari ile servisi sonlanacaktır.)
- Adil kullanım noktasına takılmadan 100 Mbps’ye kadar fiber hızlarına ulaşılabilecektir.
- TTNET ROKET kullanım süresi olan 24 saatin sonunda müşteri faydalandığı paket ya da kampanya şartlarına geri dönecektir.
- TTNET ROKET kullanım süresi içerisinde müşterilerimizin yapacakları internet kullanımları müşterilerimize ücretlendirilmeye devam edecektir.
- TTNET ROKET servisinden tam performans almak için kablolu bağlantı denenmelidir.
- İnternet hızı (download - upload) sonuçları bazı nedenlere göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenler, sunucunun, ev - işyeri arasında bulunan diğer sunucu ve router’ların performansı ve sayısı; ev-işyeri ve sunucu lokasyonu arasındaki hatların kullanım yoğunluğu ve bilgisayarın performansıdır. Ayrıca erişmekte olunan server’ların internet çıkışlarındaki yoğunluk veya kendi düzenlemeleri doğrultusunda getirdikleri hız kısıtlamaları, web sayfalarının yavaş açılmasını etkileyebilir.
- TTNET ROKET kullanımı süresi içerisinde müşterilerimiz, paket değişikliği; kampanya katılımı; hat dondurma işlemlerini, TTNET ROKET kullanımlarını sonlandırmaları durumunda yapabileceklerdir.

Başlık: TTNET ile Ücretsiz 100 Mbps'ye Kadar Fiber Hızı!

Diğer haberler: Ttnet, Ttnet Roket, Fiber İnternet, Kampanya, Adsl,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi