Gez Dolaş:
< Kredi Kartları kategorisindeki tüm yazılar

Axess'ten Anneler Günü'ne Özel %10 Chip-Para!

03-13 Mayıs 2013 tarihleri arasında Anneler Gününe Özel 100 TL ve üzeri her giyim,aksesuar, kozmetik, ayakkabı, optik-saat harcamanızda %10 chip-para hediye...

Axess'ten Anneler Günü'ne Özel %10 Chip-Para!

ANNE yazıp 4566'ya gönderin, 100 TL ve üzeri her giyim, aksesuar, kozmetik, ayakkabı, optik, saat harcamanızda %10 chip-para, toplamda 30 TL chip-para kazanın!
Kampanya Detayı:
- Kampanya 03-13 Mayıs 2013 tarihleri arasında geçerlidir. 13 Mayıs 2013 saat 23:59’ dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
- Kampanya kapsamında, Axess üye işyeri olsun olmasın, 100 TL ve üzeri her giyim,aksesuar, kozmetik,ayakkabı,optik-saat harcamanızda, harcama tutarının %10’u kadar chip-para verilecektir.
- Kampanyaya dahil olan bir müşterinin bütün bireysel kartları ile kazanabileceği toplam chip-para tutarı 30 TL chip-para ile sınırlıdır.
- Kazanılan chip-paralar, harcamayı gerçekleştirdiğiniz kartınıza anında yüklenecektir.
- Aynı gün içerisinde aynı işyerinden yapılan 100 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir.
- İptal edilen işlemlerde chip-para kazanımları da iptal edilecektir.
- Kampanyadan Axess, Fish, Carrefour Axess, Axess exi26, Free asıl ve ek kart sahipleri faydalanabilir.
- Wings ve ticari kartlar ile yapılan işlemler, nakit çekim işlemleri, chip-para ile yapılan alışverişler ve mail order ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ANNE yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.
- Free kart sahipleri, FREEANNE yazıp kartın son 4 hanesiyle beraber 4566’ya SMS göndererek 1,9 TL ücretle kampanyaya dahil olabilir.
- Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı Turkcell müşterileri için KDV ve ÖİV dahil 0.65 TL, Avea aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,50 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,40 TL olarak ücretlendirilir.
- Kayıt olduktan sonraki işlemler kampanyadan faydalanabilir.
- Kampanyadan 03-13 Mayıs arasında kazanılan chip-paralar 18 Mayıs tarihine kadar kullanılabilir. Kullanılmayan chip-paralar geri alınacaktır.
- Alışverişin gerçekleştirildiği iş yerinin sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Başlık: Axess'ten Anneler Günü'ne Özel %10 Chip-Para!

Diğer haberler: Axess, Anneler Günü, Anneler Günü 2013, Anneler Günü Kampanyası, Giyim, Aksesuar, Kozmetik, Ayakkabı, Optik, Saat,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi