Gez Dolaş:
< Elektronik kategorisindeki tüm yazılar

Teknosa.com'da 6 - 7 Mayıs'da Bonus'a Özel %10 Bonus Hediye

6 - 7 Mayıs 2013 tarihinde teknosa.com’dan Bonus ile tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişlerinizin %10'u kadar Bonus Hediye edilecektir.

Teknosa.com'da 6 - 7 Mayıs'da Bonus'a Özel %10 Bonus Hediye

Kampanya Detayı:
- Kampanya, 6 - 7 Mayıs 2013 tarihinde kampanyaya dahil olan teknosa.com'dan Bonus ile tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri işlemler için geçerlidir.
- Kampanyaya tek çekim ve taksitli işlemler dahildir.
teknosa.com adresi dışındaki Teknosa mağazaları kampanyaya dahil olmayacaktır. Kampanyanın geçerli olacağı üye işyeri numaraları 3438024, 3435531'dir.
- Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve maksimum 100 TL Bonus kazanabilecektir.
- Kampanya dahilinde kazanılan Bonus, 10 Mayıs tarihinden itibaren aynı kart ile kullanılabiliyor olacaktır. Kazanılan Bonus geri alınmayacaktır.
- Kampanyaya Garanti Bonus Card, Bonus Business Card, Money Visa, Flexi, PTT Bonus,Şeker Bonus, TEB Bonus, ING Bonus, Deniz Bonus, TFKB Happy Card, Tekstilbank, Burgan Bonus ve kampanyaya dahildir. Abank Bonus, Amex, Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartları, Miles&Smiles ticari kartlar, sanal kartlar, debit kartlar, ekspress limit işlemleri ve bonus kullanımları kampanyaya dahil değildir.
- FLEXI müşterilerinın kampanyaya katılması için "EVET TEKNOSA"yazıp kartının son 6 hanesi ile birlikte 3340'a SMS göndermeleri gerekmektedir.
- Kampanyaya katılım SMS'leri KDV ve ÖİV dahil Avea için 0,50 TL, Turkcell için 0,65 TL, Vodafone için 0,40 TL'dir. Geri Dönüş SMS'leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Başlık: Teknosa.com'da 6 - 7 Mayıs'da Bonus'a Özel %10 Bonus Hediye

Diğer haberler: Teknosa, Bonus, Kampanya, Hediye Puan, Teknosa Bonus, Teknosa.com,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi