Gez Dolaş:
< Kozmetik kategorisindeki tüm yazılar

Douglas Parfümeri'den Anneler Günü'ne Özel 2. Ürüne %50 İndirim!

Douglas Parfümeri, Anneler Günü haftasında tüm mağazalarında makyaj ve parfüm ürünlerinde 1 ürün alana 2. ürünü % 50 oranında indirim ile sunarak, annesini mutlu ederken kendini de şımartmak isteyenleri mağazalarına bekliyor.

Douglas Parfümeri'den Anneler Günü'ne Özel 2. Ürüne %50 İndirim!

Güzelliğine önem veren ve kendine güvenen kadınların tercihi Douglas Parfümeri, anneler gününde Narciso Rodriquez’in kadınsılığı kolay fakat yoğun bir duyusallık içeren rahatlıkla yakalayan eşsiz kokulu yeni parfümü For Her L’eau ve Issey Miyake’nin şık sunumu ile çığır açıcı moda kreasyonuna bir saygı gösterisi niteliğindeki kokusu Pleats Please parfümlerini özellikle öneriyor. Anneler Günü’ne özel lansmanı yapılan ve sadece Douglas Parfümeri mağazalarında bulunan Balmain Ivoire parfüm, mükemmel ışıltısı, sade ve özel detaylara sahip parfüm şişesi ile moda evinin son kreasyonunu temsil ediyor.

Douglas Parfümeri, 6-12 Mayıs tarihleri arasında İstanbul City’s Mağazası’na özel 100 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerine 11-12 Mayıs tarihleri arasında Dior ücretsiz makyaj uygulaması hediye ediyor.

Ayrıca, 6-12 Mayıs tarihleri arasında Bursa Korupark AVM Douglas Parfümeri mağazasından alışveriş yapan müşteriler arasından yapılacak olan çekilişte 25 şanslı Douglas müşterisi 20 TL’lik hediye çeki, 50 şanslı kişi ise sürpriz Douglas ürünü kazanıyor.

Başlık: Douglas Parfümeri'den Anneler Günü'ne Özel 2. Ürüne %50 İndirim!

Diğer haberler: Douglas Parfümeri, Anneler Günü, Anneler Günü Hediyesi, Anneler Günü Kampanyası, Anneler Günü 2013, Parfüm, Hediye Seçenekleri,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi