Gez Dolaş:
< Aksesuar & Takı kategorisindeki tüm yazılar

Wedding World Kuyumcukent'ten Anneler Günü'ne Özel İnci Kolye Hediye

Annenizin hediyesi bu sene Wedding World’den! Wedding World Kuyumcukent’ten 250 tl üzeri alışverişlere “inci kolye” hediye..

Wedding World Kuyumcukent'ten Anneler Günü'ne Özel İnci Kolye Hediye

Türkiye’nin tek “evlilik ve altın alışveriş merkezi” Weddıng World Kuyumcukent bu sene tüm annelere inci kolye hediye ediyor! 01 -12 Mayıs tarihleri arasında weddıng world kuyumcukent avm içerisinde bulunan mağazalardan tek seferde “250 tl ve üstü” alışveriş yapan herkese “inci kolye” hediye ediliyor. Weddıng world avm yeni kampanyasıyla, annelerine alacakları hediyeye henüz karar vermemiş olanlara yine müthiş bir fırsat sunuyor…

Türkiye’nin ilk ve tek evlilik temalı alışveriş merkezi olan Wedding World Kuyumcukent, anneler gününde annenize en güzel hediyeyi seçebileceğiniz alışveriş merkezi olarak yine ön plana çıkıyor. Wedding World; altın, gümüş, pırlanta, tek taş, mücevher gibi kadınların gönlünü fetheden tüm kuyum ürünlerinden gelinliğe, davetiyeden aksesuara, ayakkabıdan abiye giysilere kadar onlarca seçenek sunuyor. Tüm evlilik alışverişlerini tek bir çatı altında toplayan Wedding World, bünyesinde bulunan nikah ve düğün salonları ile de oldukça dikkat çekiyor. Wedding World Kuyumcukent AVM’den 01 Mayıs’tan itibaren 250 TL ve üzeri alışveriş yapanlara anında “İNCİ KOLYE” hediye ediliyor. Stoklarla sınırlı kampanyaya katılmak isteyenler, 250 TL ve üstü alışveriş yaptıklarşı mağazadan aldıkları kampanya kuponu AVM yönetimine ibraz ederek hemen anında inci kolye hediyesini alabiliyor.

Tüm özel günlerde müşterilerine cazip kampanyalar sunan Wedding World Kuyumcukent Avm bu sene anneleri yine unutmadı. İmalattan halka en ucuz altını sunan Wedding World annelerine henüz hediyelerini seçememiş olanlara, evlilik hazırlıkları yapanlara, kuyum, abiye ya da aksesuar ihtiyacı olanlara hem en uygun fiyatlı alışverişi hem de “İnci Kolye” hediyesini sunuyor. Bu özel kampanyadan faydalanmak isteyenleri alışverişleri için 12 Mayıs 2013 tarihine kadar Wedding World Kuyumcukent Avm’ye davet ediyoruz.

Başlık: Wedding World Kuyumcukent'ten Anneler Günü'ne Özel İnci Kolye Hediye

Diğer haberler: Wedding World Kuyumcukent, Wedding World Kuyumcukent Kampanyaları, İnci Kolye, Takı, Anneler Günü, Anneler Günü 2013, Anneler Günü Kampanyaları,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi