Gez Dolaş:
< Mobilya kategorisindeki tüm yazılar

Bellona'dan Bahara Özel Ev Tekstil Kampanyası

Ev modasının öncüsü Bellona, yatak odalarında baharın bütün renklerini yansıtacak özel indirim kampanyasıyla; Royal Serisi nevresim takımları ve pike grubu ürünlerini indirimli olarak tüketiciyle buluşturuyor. Kaçırılmayacak fırsatlar sunan yeni Bellona ev tekstili kampanyası, 23 Haziran’a kadar geçerli olacak.

Bellona'dan Bahara Özel Ev Tekstil Kampanyası

Ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerine her zaman zevkli alternatifler sunan Bellona, bahar sezonuna özel yeni başlattığı kampanyasında, Royal Serisi nevresim takımları ve rengârenk pikeleri özel fiyatlardan satışa sunuyor.

Bellona, Royal Serisinin birbirinden şık tek kişilik nevresim takımlarını 54,90 TL’den, çift kişilik nevresim takımlarını ise 74,90 TL’den başlayan fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunuyor. Bahar akşamlarının vazgeçilmezi pike takımlarını da kapsayan kampanyada; Sunny Pike Takımlarının ve Colourlife pikelerinin tek kişilik modelleri 54,90 TL, çift kişilik modelleri 64,90 TL’den, Capri Pike Takımlarının tek kişilik modelleri ise 64,90 TL’den, çift kişilik modelleri ise 84,90 TL’den satışa sunuluyor.

Bellona’nın 23 Haziran’ a kadar devam edecek ev tekstilindeki bahar kampanyası Türkiye çapında 800’ü aşkın bayide sizleri bekliyor.

Başlık: Bellona'dan Bahara Özel Ev Tekstil Kampanyası

Diğer haberler: Bellona, Ev Tekstili, Kampanya, Nevresim Takımı, İndirim,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi