Gez Dolaş:
< Banka kategorisindeki tüm yazılar

Bonus Card, Giyim, Kozmetik, Kırtasiye'de Süpriz Taksit

15 Eylül 2012 ve 16 Eylül 2012 tarihleri arasında kırtasiye, giyim ve kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren Bonus üyesi işyerlerinde 100 TL ve üzeri taksitli alışverişlerde geçerlidir.

Bonus Card, Giyim, Kozmetik, Kırtasiye'de Süpriz Taksit

Giyim Kozmetik Kirtasiye Sektörü
Bonus Kart Giyim Kozmetik Kirtasiye Sektöründe 5 Taksit Kampanyasi sizleri bekliyor.
Bonus Kart ile giyim, kirtasiye ve kozmetik sektörlerinde +5 taksit veya 2 ay erteleme firsatini kaçirmayin.
15 Eylül 2012 ve 16 Eylül 2012 tarihleri arasinda kirtasiye, giyim ve kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren Bonus üyesi isyerlerinde 100 TL ve üzeri taksitli alisverislerde geçerlidir.
Bonus Kart Giyim Kozmetik Kirtasiye Sektöründe 5 Taksit Kampanyasi 15 Eylül 2012 ve 16 Eylül 2012 tarihleri arasinda geçerli olacaktir.

Bonus Kart Giyim Kozmetik Kirtasiye Sektöründe 5 Taksit Kampanya Detaylari
- Bonus Kart Giyim Kozmetik Kirtasiye Sektöründe 5 Taksit Kampanyasi 15 Eylül 2012 ve 16 Eylül 2012 tarihleri arasinda kirtasiye, giyim ve kozmetik sektörlerinde faaliyet gösteren Bonus üyesi isyerlerinde 100 TL ve üzeri taksitli alisverislerde geçerlidir.
- Bonus Kart Giyim Kozmetik Kirtasiye Sektöründe 5 Taksit Kampanya Kampanyaya Bonus, Money Visa ve Flexi dahildir.
- Bonus Kart Giyim Kozmetik Kirtasiye Sektöründe 5 Taksit Kampanya Kampanyada 100 TL ve üzeri islemler + 5 taksit kazanacaktir. Ayrica dileyen müsteriler yalnizca giyim ve kozmetik sektörlerine özel +5 taksit yerine 2 ay erteleme seçenegine sahip olacaklardir. Kirtasiye alisverisleri erteleme almamaktadir.
- Shop&Miles, Miles&Smiles kredi kartlari ve American Express Card 200 TL ve üzeri islemlerde kampanyaya dahil olacaktir.
- Bonus Kart Giyim Kozmetik Kirtasiye Sektöründe 5 Taksit Kampanya Kampanyada en yüksek taksit sayisi 12 olacaktir. 12 taksitin üzerindeki islemlerde arti taksit ilave edilmeyecektir. ( 8 taksitte +4 taksit veya 2 ay erteleme, 9 taksite +3 taksit veya 2 ay erteleme,10 taksite +2 taksit veya 2 ay erteleme, 11 taksite +1 taksit veya 2 ay erteleme yapilacaktir.
- Flexi Kart?larin kampanyaya katilimi için EVET GIYIM veya EVET KIRTASIYE yazip bir bosluk birakip kartin son alti hanesini 3340?a SMS gönderdikten sonra alisveris yapilmasi gereklidir.
- Iade ve iptal islemleri dikkate alinacaktir.
- Bonus Kart Giyim Kozmetik Kirtasiye Sektöründe 5 Taksit Kampanya Kampanyadan faydalanmak için islem Garanti Bankasi POS`undan geçmelidir.
- Gönderilen SMS`ler, Garanti Bankasi sisteminde bulunan ve harcama yapilan kartin bagli oldugu cep telefonu numarasindan gönderilmelidir.
- Gönderilen her sms operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.

Başlık: Bonus Card, Giyim, Kozmetik, Kırtasiye'de Süpriz Taksit

Diğer haberler: bonus kampanyaları, bonus fırsatları, eğitim, kozmetik, kırtasiye, fırsatlar, kampanyalar,

Yorum Ekle

Yorumlar (0)

Henüz bu yazıya yorum yazılmadı.

Yorum Ekle

ASP Güvenlik Resmi